Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Okna: pomiar, wycena i montaż - gdzie w Bolesławcu?

20563
#denst nieaktywny
24 lipca 2018r. o 14:31
~~Pawi Pierwiosnek napisał(a): A jakie wstawiałes okna? PCV? Czy jakieś inne? PCV- jakie konkretnie?


Na rynku jest wielu producentów okien. Rzeczywiście, jak już ktoś montuje, to zwykle są to tzw okna plastikowe, pcv. Wazne, aby nie tylko stanowiły dobrą barierę termiczną, ale akustyczną.
Przed wyborem okien warto zapoznać się z ofertą przynajmniej kilku producentów, odwiedzając kilka sklepów budowniczych.

Moim zdaniem wskazane jest dokładnie przyjrzeć się im – zarówno od strony wizualnej (niektóre okna mogą być pokryte niskiej jakości lakierami) oraz technicznej – materiał, z którego zostały one wykonane, zarówno szyba, jak i jej obudowa, odgrywają znaczącą rolę. Na stronie producentów można również znaleźć sporo przydatnych informacji. Np

Zmoderowano 14.01.2020 godz.10:52 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobiały Chmiel niezalogowany
19 września 2018r. o 23:34
Witam. Ja polecam firmę Amma. Wstawialem okna z tej firmy w swoim domu,robili to też moi znajomi i członkowie rodziny. Mimo, że nie każda stolarka była brana w tej firmie z montażem, bo część braliśmy z odbiorem własnym, to muszę stwierdzić , że w tej firmie podejście do klienta i proces obsługi w ostatnim czasie naprawdę się poprawił, bo niestety kiedyś bywało naprawdę nieciekawie z obsługą oraz montazami. Podejście do klienta oraz sam kontakt telefoniczny jest naprawdę na wysokim poziomie. Pan ktorego imienia sobie teraz nie przypomne naprawdę profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do klienta, a w dodatku jest naprawdę uprzejmy.każdą sprawę załatwia jak tylko może, widać że zależy mu na zadowoleniu klienta oraz na poprawieniu renomy firmy. Sam prowadzę interes i wiem jak ciężko o dobrego pracownika. Także naprawdę polecam. Stolarka na wysokim poziomie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszary Nachyłek niezalogowany
21 czerwca 2020r. o 18:31
Firma Okrol z siecibą na Chrobrego wstawiałem ok.2,5 roku okna duże w salonie i w łazience Przyjechali w ter minie z całą ekipą montowali bez mojego nadzoru,nadzór prowadził sam szef firmy .Szybko i sprawnie wstawił robiąc z "aptekarską " dokładnością.Ja uważam że my nie jesteśmy fachowcami żebyśmy doradzali w każdej robocie "Oni" są praktykami i wiedzą jak zamontować .Moje zadanie jest użytkować je bez jakiś wad.a jeśli jest to firma bardzo szybko reaguje na "jakieś" felery.Podpisuje się pod tym co napisałem dwoma rękoma M.Kosowski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Wielosił niezalogowany
10 maja 2022r. o 13:40
~~Srebrny Agrest napisał(a): A znacie firmę - http://twoje-okna.com ? Zastanawiam się nad zakupem okien plastikowych. Widzę, że mają dobre opinie ale nie wiem czy to nie jest ściema. Jakie jest wasze zdanie w tym temacie ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Chaber niezalogowany
11 maja 2022r. o 6:21
Uwaga omijać szeroko firmę monter ... Cała ekipa to cieniasy nawet szef ma problemy z podstawową monterką . Oczywiście z gwarancją też problemy były. Drutex słaba jakość ale ma na to wpływ cena ... Portos też dupy nie urywa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza