Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dawid Sarbak
BolecFORUM Nowy temat

Suplementy/odżywki

~~Bodybuilder niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 18:23
Ludzie nie dajcie sie oszukać na chwyty typu -10kg w miesiąc lub plus 15kg czytych miesni po 2 opakowaniach na magicznym suplemencie . Nie istnieje cos takiego. Nie kupujcie żadnych somatodroli itd bo to gówno nie działa jak deklaruja. Skład ma kosmicznie fujara owy, cena kosmicznie wysoka ,gdzie kompletując sam pojedynczo takowe skladniki zaplacicie 10X mniej.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15613
#MrRafael nieaktywny
31 stycznia 2017r. o 22:35
blady1 polecił najlepszy sklep jaki jest mi znany i niestety w Bolesławcu tylko online
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 lutego 2017r. o 12:32
~~666 napisał(a): W bolesławcu wszystkie ceny są z kosmosu. W tym mieście nic taniego nie da się już kupić. Takowego sklepu z odżywkami to nie ma. Proponuje zajrzeć na allegro. :)

To prawda, w tym mieście za każdą rzecz jaką kupujemy to przepłacamy. Ja już od dawna zamawiam tylko w sieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Darek niezalogowany
24 marca 2017r. o 14:22
Zapraszam do naszego sklepu w Boleławcu. Prowadzimy tylko sprzedaż internetową ale można odebrać u nas osobiscie. Każdemu dam ceny niższe niż na allegro. Mamy w ofercie każde suple. Amerykańskie sprowadzamy prosto ze Stanów wiec są to składy z USA a nie okrojone wersje UE. Można zamawiać telefonicznie 514893889
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2444
#raven nieaktywny
24 marca 2017r. o 23:39
~~Darek napisał(a): Zapraszam do naszego sklepu w Boleławcu. Prowadzimy tylko sprzedaż internetową ale można odebrać u nas osobiscie. Każdemu dam ceny niższe niż na allegro. Mamy w ofercie każde suple. Amerykańskie sprowadzamy prosto ze Stanów wiec są to składy z USA a nie okrojone wersje UE. Można zamawiać telefonicznie 514893889


Jakis adres stronki internetowej? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tom77 niezalogowany
25 marca 2017r. o 0:03
Ja kupuję odżywkę ZERO firmy BioTech w Tesco w pasażu,płacę 55 zł za 500 g i jestem z niej zadowolony.Wiem że to nie jest mało biorąc pod uwagę relację waga-cena,ale równie ważna dla mnie jest informacja gdzie można kupić taniej dziki ryż,mięso z indyka czy wołowinę albo czy znajoma ma już dla mnie swojskie jajka ze wsi.Pozdro dla wszystkich rzeźbiarzy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22143
#kosmetyczna79 nieaktywny
21 lutego 2020r. o 13:44


Zmoderowano 21.02.2020 godz.20:04 - powód: (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22250
#brukoowiec nieaktywny
16 kwietnia 2020r. o 4:46
Nie prościej w necie poszukać np na http://www.pruszkow2019.pl/ zwłaszcza teraz jak nie warto wychodzić z domu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMAMrowka zaprasza