Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Używane meble.

~~Jasnoczerwona Imperata niezalogowany
25 lutego 2019r. o 15:01
Sam trochę grzebałem w temacie bo mam salon w stylu retro. I jednak bardziej opłaca się meble w stylu vintage kupować w sieci Nie pisze tutaj o antykwariatach, ale jest bardzo wiele takich mebli na allegro, gdzie mozna je kupić taniej.

Sklepy z nowymi meblami jednak czasami mają takie dobre promocje, że nie ma sensu kupować mebli używanych. Sam ostatnio w taki sposob kupowałem sobie biurko:
https://meblearkadius.pl/sklep/biurko-silvia-p/
Konkretnie tutaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Kokoryczka niezalogowany
6 sierpnia 2020r. o 11:37
Nie jestem przekonana do kupienia mebli używanych do biura. Meble takie sprawdzają się jeśli chcecie umeblować tanio mieszkanie, ewentualnie szukacie mebli do mieszkania na wynajem.
Jeśli jednak chcecie wygodnych ergonomicznych mebli biurowych, warto jest poszukac spośród mebli nowych Oraz dopasować je do pomieszczenia.

Ze swojej strony polecam sklep Witek: https://witek.pl/meble/typy-mebli/krzesla/krzesla-konferencyjne/ W sklepie obecnie jest spory wybór mebli konferencyjnych.

Zobaczcie czy nie znajdziecie tam czegoś dla siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiały Dziurawiec niezalogowany
7 sierpnia 2020r. o 11:07
Najlepsze meble robią rzemieślnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
REKLAMA Anna Zug!