Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Znajdę dobrego prawnika

~~Uczciwość niezalogowany
27 sierpnia 2022r. o 15:19
Boilingis napisał(a): Potrzebuję pomocy jakiegoś radcy prawnego albo innego specjalisty od wierzytelności. Chodzi o to, żeby jakoś odwlec spłatę długu, rozłożyć wszystko na raty zanim dopadną mnie syndyk czy tam komornik.
Możecie mi kogoś polecić?

Pomagając tobie możemy zaszkodzić tym którym nie chcesz oddać długu.
Zawsze są dwie strony które w odmienny sposób oceniają sytuację. A może nabrałeś z jakiejś firmy towaru i nie chcesz spłacać. A może ktoś świadczył ci usługę z terminem płatności.?
Napisz o co z grubsza chodzi abyśmy wiedzieli czy postępujemy w zgodzie z prawem i sumieniem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
27 sierpnia 2022r. o 15:36
~~Uczciwość napisał(a):
Ktoś napisał: Boilingis napisał(a): Potrzebuję pomocy jakiegoś radcy prawnego albo innego specjalisty od wierzytelności. Chodzi o to, żeby jakoś odwlec spłatę długu, rozłożyć wszystko na raty zanim dopadną mnie syndyk czy tam komornik.
Możecie mi kogoś polecić?

Pomagając tobie możemy zaszkodzić tym którym nie chcesz oddać długu.
Zawsze są dwie strony które w odmienny sposób oceniają sytuację. A może nabrałeś z jakiejś firmy towaru i nie chcesz spłacać. A może ktoś świadczył ci usługę z terminem płatności.?
Napisz o co z grubsza chodzi abyśmy wiedzieli czy postępujemy w zgodzie z prawem i sumieniem.



A co ty z tym sumieniem ,księdzem jesteś .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Sadziec niezalogowany
27 sierpnia 2022r. o 15:57
Kaczyński jest po prawie i zna się historii prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo