Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Bieganie

13011
#marekwisniewski0 nieaktywny
23 grudnia 2015r. o 14:04
Ja często biegam, i ostatnio ściągnąłem aplikacje runmeter na IOS. Według mnie bardzo pomocna przy wyznaczaniu tras do biegania i mierzenia przebytych kilometrów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14416
#krystyna123 nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 9:59
Mój mąż korzystał z endomondo, a ostatnio przerzucił się na Runtastic - bardzo fajna aplikacja, która przydaje się nie tylko do biegania.



Zmoderowano 20.02.2020 godz.15:15 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22137
#Irixev nieaktywny
20 lutego 2020r. o 11:27
Czy myślicie że te buty będą dobre do biegania?

Zmoderowano 20.02.2020 godz.15:14 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Enkiant niezalogowany
20 lutego 2020r. o 14:47
jak będą same biegać to tak .kupuj w ciemno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Wilczomlecz niezalogowany
22 lutego 2020r. o 5:17
Bieganie to zdrowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22250
#brukoowiec nieaktywny
16 kwietnia 2020r. o 8:18
teraz bieganie to chyba tylko z kuchni do dużego pokoju :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22542
#mar.czar nieaktywny
31 października 2020r. o 14:43
Ja "biegam" teraz po mieszkaniu, mam małe niemowlę i potrzebuje wygodnej https://mamatu.pl/odziez-ciazowa-9 , marka Mamatu mi tę wygodę zapewnia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Przylaszczka niezalogowany
1 listopada 2020r. o 11:44
masz dwa zyle za link
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!