Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jak reklamować lokalną firmę?

~~Herbaciana Stokrotka niezalogowany
17 grudnia 2018r. o 21:15
emem napisał(a):
~~ napisał(a): jeżeli firma jest rzetelna i solidna (przede wszystkim płaci sumiennie swoim pracownikom) ,nie musi się reklamować .


Nie jest to prawda. Każda firma musi sie reklamować jeśli chce się rozwijać.

Jak można edytować wpis w katalogu firm?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowa Przylaszczka niezalogowany
17 stycznia 2020r. o 10:19
Podstawą jest dobre LOGO

W agencji reklamowej b.center, najpierw dostaniesz propozycję dowolnego projektu np. logo, więc decyzję o zakupie podejmiesz dopiero na podstawie gotowego projektu. Szkoda, że tak późno się o tym dowiedziałam już komuś innemu wpłaciłam zaliczkę i cisza a w b. center po 3 dniach już temat była załatwiony, dostałam bezpłatną propozycję projektu, zgłosiłam drobne zmiany, które moment nanieśli, zaakceptowałam i zapłaciłam. Tak powinno być wszędzie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Miłorząb niezalogowany
21 stycznia 2020r. o 11:05
Jeśli jest to świeża firma, to może reklamować się poprzez ulotki, reklame w internecie czy gadżety reklamowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMA Marek Obrębalski
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo