Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat

Konto bankowe

13137
#Luzik24 nieaktywny
16 sierpnia 2018r. o 7:36
Czy są jeszcze darmowe konta bankowe? Przeglądałem chyba już z 5 różnych ofert i zawsze są jakieś ukryte opłty: za kartę, za bankomaty, za coś tam. Ktoś może przerabiał niedawno?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowy Modrzew niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 10:11
W Nest Banku zmiana pin do karty kosztuje 5 zł! Konto walutowe przyjmuje tylko przelewy (brak możliwości wpłaty gotówki w oddziale).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
16 sierpnia 2018r. o 12:18
Luzik24 napisał(a): Czy są jeszcze darmowe konta bankowe? Przeglądałem chyba już z 5 różnych ofert i zawsze są jakieś ukryte opłty: za kartę, za bankomaty, za coś tam. Ktoś może przerabiał niedawno?


przeciez weszla ustawa, ze w opcji ma byc zupelnie darmowe konto w kazdym banku...ale z tego co wiem jest ono mocno ograniczone...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszara Rogownica niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 17:32
Wakacje pokazują najdobitniej który bank jest uczciwy, a który po prostu kradnie. Plus Bank przy zakładaniu karty kredytowej informuje klientów, że nie ma żadnych prowizji przy rozliczeniach transakcji bezgotówkowych dokonywanych za granicą. Informuje o tym nawet na bieżąco infolinia Plus Banku. Sprawdzałem to jeszcze dziś. Okazuje się że to zwykła ściema. Złodziejski Plus Bank przelicza nasze zakupy podwójnie. Najpierw według tabeli MasterCard potem dokonuje podwójnego przewalutowania według swojego procesora kantorowego. Co to jest? Nikt nie wie. Nie ma tego w regulaminie w warunkach OW karty kredytowej. Ciekaw jestem kto od Morawieckiego kradnie tam nasze pieniądze?
Wprawdzie PiS zlikwidował z Polsce sądy, ale jest jeszcze możliwość składania spraw w Unii Europejskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Szachownica niezalogowany
3 września 2018r. o 10:07
Mam konto osobiste w banku Raiffeisen. nie płacę za prowadzenie i za wypłaty z bankomatów. Mam darmowy pakiet przelewów i mogę bankowąć smartfonem a konto jet oprocentowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
3 września 2018r. o 18:11
nie było nie ma i nie będzie darmowych kont bankowych a kto tam myśli to tylko myśli sprawdz dokladnie to się przekonasz że konta darmowe to mit dla naiwnych ludków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Kufea niezalogowany
3 września 2018r. o 19:50
Ciekawe jest to co piszesz, dałeś mi sporo do myślenia... bo jestem przekonany że wiesz co piszesz, i muszę jakoś płacić, tylko za cholerę nie mogę znaleźć ani złotówki zapłaconej mojemu bankowi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!