Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

pomoc prawna

21243
#Anitka35 nieaktywny
19 października 2018r. o 15:49
Mam pytanie czy ktoś z Was korzystał z pomocy kancelarii w Poznaniu Lipiński i Walczak, potrzebuje pomocy w sprawach podatkowych , będę wdzięczna za pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21297
#Nowakowa nieaktywny
21 listopada 2018r. o 10:02
Niestety tego Ci nie powiem, bo ja korzystam z zupełnie innej firmy, ale też w Poznaniu -(...) Odkąd moja firma zaczęła korzystać z usług takiego doradztwa wiele rzeczy się wyjaśniło, bo sama księgowa nie była w stanie wszystkiego ogarnąć :P

Zmoderowano 21.11.2018 godz.17:24 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółty Mak niezalogowany
21 listopada 2018r. o 12:57
Nowakowa napisał(a): Niestety tego Ci nie powiem, bo ja korzystam z zupełnie innej firmy, ale też w Poznaniu -(...). Odkąd moja firma zaczęła korzystać z usług takiego doradztwa wiele rzeczy się wyjaśniło, bo sama księgowa nie była w stanie wszystkiego ogarnąć :P


Za 2 zł od linka nie stać cię na doradztwo ;]

Zmoderowano 21.11.2018 godz.17:24 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!