Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat

Przechowywawnie rzeczy w domu

13195
loza
28 października 2020r. o 9:31
Jakie macie w domu meble, w których trzymacie ciuchy, łącznie z okryciami wierzchnimi i butami? U mnie są 2 osoby i dziecko półroczne. Mamy: 1 szafę 2-drzwiową ok. 2 m wys., na dole ma 2 długie szuflady. Regał też 2 m wys.-8 półek zamykanych i 1 szuflada. Ale kupiłam teraz nowe meble - komoda 8 szuflad i komoda-6 szuflad. Zamieniam szafę i regał na 2 komody. Chciałam przede wszystkim niższe meble i białe. Żadnych mebli nie mam w przedpokoju, tylko wieszak na aktualnie noszone kurtki lub bluzy, szaliki. Dziecko na razie ma w pokoju 1 komodę-4 szuflady i 2 półki. Nie mam nic na buty -trzymam je w 2 wielkich torbach, które są w małym pomieszczeniu, tzw. gospodarczym, gdzie jest też: mop, wiaderko, odkurzacz, płyn do prania itp. Jak to wygląda u Was?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Begonia niezalogowany
28 października 2020r. o 13:56
loza napisał(a): Jakie macie w domu meble, w których trzymacie ciuchy, łącznie z okryciami wierzchnimi i butami? U mnie są 2 osoby i dziecko półroczne. Mamy: 1 szafę 2-drzwiową ok. 2 m wys., na dole ma 2 długie szuflady. Regał też 2 m wys.-8 półek zamykanych i 1 szuflada. Ale kupiłam teraz nowe meble - komoda 8 szuflad i komoda-6 szuflad. Zamieniam szafę i regał na 2 komody. Chciałam przede wszystkim niższe meble i białe. Żadnych mebli nie mam w przedpokoju, tylko wieszak na aktualnie noszone kurtki lub bluzy, szaliki. Dziecko na razie ma w pokoju 1 komodę-4 szuflady i 2 półki. Nie mam nic na buty -trzymam je w 2 wielkich torbach, które są w małym pomieszczeniu, tzw. gospodarczym, gdzie jest też: mop, wiaderko, odkurzacz, płyn do prania itp. Jak to wygląda u Was?


:):):) dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Modrzew niezalogowany
15 grudnia 2020r. o 10:09
ja chyba bede musial zainwestować w meble na wymiar. chce zrobic sobie jeszcze schowek przy schodach, zeby na maksa miejsce wykorzystać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Mamutowiec niezalogowany
15 grudnia 2020r. o 10:32
Ja od 25 lat trzymam większość rzeczy w kartonach na strychu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowawożółty Kokorycz niezalogowany
15 grudnia 2020r. o 14:45
Uważaj żeby nie pomylić pięter i nie pójść do sąsiadów, zamiast do siebie. Nawet się nie zorientujesz, bo wszyscy mają jednakowo umeblowane. Komody i na biało. Tanio przynajmniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Śliwa niezalogowany
16 grudnia 2020r. o 8:24
~~Różowoczerwona Begonia napisał(a):
loza napisał(a): Jakie macie w domu meble, w których trzymacie ciuchy, łącznie z okryciami wierzchnimi i butami? U mnie są 2 osoby i dziecko półroczne. Mamy: 1 szafę 2-drzwiową ok. 2 m wys., na dole ma 2 długie szuflady. Regał też 2 m wys.-8 półek zamykanych i 1 szuflada. Ale kupiłam teraz nowe meble - komoda 8 szuflad i komoda-6 szuflad. Zamieniam szafę i regał na 2 komody. Chciałam przede wszystkim niższe meble i białe. Żadnych mebli nie mam w przedpokoju, tylko wieszak na aktualnie noszone kurtki lub bluzy, szaliki. Dziecko na razie ma w pokoju 1 komodę-4 szuflady i 2 półki. Nie mam nic na buty -trzymam je w 2 wielkich torbach, które są w małym pomieszczeniu, tzw. gospodarczym, gdzie jest też: mop, wiaderko, odkurzacz, płyn do prania itp. Jak to wygląda u Was?


:):):) dobre

Diwne. Tyle się napisał, a linka jak nie było, tak nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu