Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

Ciocia Wienia?...nie tylko ona pomaga kobietom podjąć trudne decyzje....

~Bladolawendowy Gajowiec niezalogowany
9 marca 2021r. o 12:44
Czyli konkretów znowu żadnych. Jakieś zrzutki, sponsorzy. Kliniki? Pamiętasz też o nich pisałeś...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 marca 2021r. o 12:50
~Bladolawendowy Gajowiec napisał(a): Wskaż jedna klinike, jedną, co robi pro bono. Oczywiście pro bono dla obcokrajowców. Jedną... Ale dokładnie, nie ze ktoś coś mówił. Z podaniem adresu, melilem czy telefonem. Żeby można sprawdzić rzecz jasna. Dasz radę?


Harris Birthright Centre – +44 (0)20 3299 3246

[email protected], +48 725 892 134,

telefony?...proszę bardzo ...dzwoń...żeby sprawdzić ...

a jak się dodzwonisz to może opowiesz ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladolawendowy Gajowiec niezalogowany
9 marca 2021r. o 13:10
We are one of London’s leading maternity hospitals and care for more than 6,000 mothers and babies each year. We provide all aspects of obstetric and midwifery care, from before conception and before birth (antenatal) to birth and after delivery (postnatal).
To że strony szpitala, którego meil podałeś. Postaraj się.. Pro bono, kliniki itd... Zresztą mi odpisywać nie muszisz bo już mnie znudziles jak kiedyś. Napisz do tych cioci, odpowiedź może cię zdziwić..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 marca 2021r. o 14:18
Horus napisał(a):
~Bladolawendowy Gajowiec napisał(a): A w Europie chodzi o to by polskie kobiety miały możliwość dokonania aborcji czy o kasę? Pomyślałeś o tym? Ja stawiam na kasę. Nie sądzę że wzioles to pod uwagę. Ja mam w d... jak mnie widzą inni. Jego sprawa.





słusznie ...ty też przynudzasz...

na pytanie dlaczego w tym kraju polscy lekarze -też przecież za kasę - nie mogą tego robić nie odpowiedziałeś ...

co im lub kto im nie pozwala?

czy czasem nie IDEOLOGIA

hazan... kiedyś abortował na prawo i lewo dzisiaj ''bogobojny katolik'' za ochroną życia ...

a po kątach dalej zapewne robi swoje...
przez takie IDEOLOGIE podziemie aborcyjne będzie kwitnąć ...

nie odpisuj ...po co masz się ''zanudzać'' ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rezedowy Przegorzan niezalogowany
9 marca 2021r. o 14:30
Jednak odpisze. A pomyslales kto najwięcej zyskuje z zakazu aborcji? Nikt inny jak lekarze. Tak samo jak nie dopuścili Ukraińskich lekarzy do pracy w pl. Aborcja nielegalna równa się większy zysk. Bo że jest dostępna to każdy wie. A raszta to bicie piany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Przypołudnik niezalogowany
9 marca 2021r. o 22:34
Czy ty musisz każdy temat zaśmiecać tymi swoimi scenami ? Rozumiem, że cieszysz się, że nauczyłeś się je robić, ale wyluzuj chłopie, kogo to obchodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu