Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat

Co to będzie? Dyskusje altera i falco

2900
#falco nieaktywny
1 października 2017r. o 11:47
ty to nazywasz ''skrajnościami ''?
to gdzie względem nich jest moje ''chamstwo ''?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 października 2017r. o 14:36
falco napisał(a):
~~ napisał(a): Kim ty jestes ze wydajesz wyroki, kto jest prawdziwym katolikiem.

zwykłym obserwatorem tego co tu się pisze i w jaki sposób się to robi

a teraz zadaj to samo pytanie tym którzy robią tu za ''forumowych mesjaszy ''i mnie próbują ''ustawić '' w pozycji zgiętego wpół przed jakimś tam ''plebanem ''
:)


To ty starasz sie ustawiac innych, bo tylko ty zakładasz tematy dotyczące religii, wiary itd. Tylko ty, bo twój kolega panm pojął w końcu, że ludzie maja dość jego marudzenia i propagandy, więc dał sobie spokój. Żeby ustawiac innych, trzeba mieć wiedze i autorytet. Ty nie masz ani jednego ani drugiego. Zwykły trol, który w realu jest przeciętniakiem, więc stara sienadrabiać w świecie wirtualnym. Z marnym skutkiem.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 października 2017r. o 15:02
skorn napisał(a):
falco napisał(a):
~~ napisał(a): Kim ty jestes ze wydajesz wyroki, kto jest prawdziwym katolikiem.

zwykłym obserwatorem tego co tu się pisze i w jaki sposób się to robi

a teraz zadaj to samo pytanie tym którzy robią tu za ''forumowych mesjaszy ''i mnie próbują ''ustawić '' w pozycji zgiętego wpół przed jakimś tam ''plebanem ''
:)


To ty starasz sie ustawiac innych, bo tylko ty zakładasz tematy dotyczące religii, wiary itd. Tylko ty, bo twój kolega panm pojął w końcu, że ludzie maja dość jego marudzenia i propagandy, więc dał sobie spokój. Żeby ustawiac innych, trzeba mieć wiedze i autorytet. Ty nie masz ani jednego ani drugiego. Zwykły trol, który w realu jest przeciętniakiem, więc stara sienadrabiać w świecie wirtualnym. Z marnym skutkiem.


Szkoda na niego klawiatury.....
W życiu prywatnym, nikt pewnie nie chce z nim gadać , to znalazł "widownię" na forum :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 października 2017r. o 15:53
skorn napisał(a):
falco napisał(a):
~~ napisał(a): Kim ty jestes ze wydajesz wyroki, kto jest prawdziwym katolikiem.

zwykłym obserwatorem tego co tu się pisze i w jaki sposób się to robi

a teraz zadaj to samo pytanie tym którzy robią tu za ''forumowych mesjaszy ''i mnie próbują ''ustawić '' w pozycji zgiętego wpół przed jakimś tam ''plebanem ''
:)


To ty starasz sie ustawiac innych, bo tylko ty zakładasz tematy dotyczące religii, wiary itd. Tylko ty, bo twój kolega panm pojął w końcu, że ludzie maja dość jego marudzenia i propagandy, więc dał sobie spokój. Żeby ustawiac innych, trzeba mieć wiedze i autorytet. Ty nie masz ani jednego ani drugiego. Zwykły trol, który w realu jest przeciętniakiem, więc stara sienadrabiać w świecie wirtualnym. Z marnym skutkiem.



no i kolejna ''ocena''

skornie to moje ''ustawianie '' to tylko i wyłącznie reakcja
o jakich tematach oprócz tego o szatanie piszesz ? możesz mi przypomnieć ?
mój kolega panm jest znajomym dla którego przed laty byłem ''w opozycji ''

twój kolega też tu daje popisy ...(widzisz z jaką łatwością przychodzi pisanie że ktoś jest czyimś kolegą ? czyżbyś się zaraz odciął od tej znajomości ? :) )

piszesz o wiedzy i autorytecie ...
a jaką to wiedzę mają ci którzy piszą ''wierzę bo wierzę ''
to ma zbudować ich ''autorytet'' ?
a może cytowanie listów mateuszów?

oczywiście że jestem ''przeciętniakiem '' :)
takich jak ja są miliony i zapewne cieszysz się że ty do nich nie należysz :)
prawda?
zawsze możemy spotkać się i porozmawiać w realu o historii Kościoła jeśli pominiemy ''dogmatyzm''
to nie jest złośliwa propozycja

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Propozycja niezalogowany
1 października 2017r. o 21:01
Proponuje aby p.falco sam ze sobą prowadził spory. Może dojdzie do consensusu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 października 2017r. o 21:07
a jakie ''propozycje '' masz dla siebie ?
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 października 2017r. o 23:30
który mój kolega?


Dopisane 01.10.2017r. o godz. 23:30:

To już ty jesteś bardziej moim "kolegą", bo wiem jak się nazywasz i gdzie mieszkasz.

< < a jaką to wiedzę mają ci którzy piszą ''wierzę bo wierzę ''
to ma zbudować ich ''autorytet'' ? > >

Ci którzy tak piszą nie zakładają tematów. Nie widzę tu nikogo , kto by sie obnosił ze swoją wiarą.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 października 2017r. o 9:31
falco nieudolny uczen PanMa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAKozłowski do Sejmiku