Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy 'Konfederacja ' jest partią prorosyjską?

22258
#Horus nieaktywny
20 lipca 2020r. o 23:00
~~Srebrnoszara Niezapominajka napisał(a):
Horus napisał(a): coś mi się obiło o uszy że Bosak miał jakieś długi...
ostatnio ponoć spłacił je pieniędzmi z jakiejś społecznej zbiórki...

prawda li to?

:]

Nic o tym nie słyszałem, ani nie czytałem. To zapewne jakaś plotka.


PLOTKA POWIADASZ...
''Krzysztof Bosak, lider Ruchu Narodowego, który dzisiaj gęsto tłumaczy się z zamieszek na ulicach Warszawy podczas wczorajszego Marszu Niepodległości, będzie musiał wytłumaczyć się również z pieniędzy, które wpływały na specjalne konto jego fundacji, a które w całości przeznaczone były dla Renaty Jędrak, ciężko chorej mieszkanki Lubina.


Historię lubinianki poznała cała Polska. Renata Jędrak jest chora na rzadką, nieuleczalną chorobę płuc. Cztery lata temu autriaccy lekarze przeszczepili jej płuca. Dostała nowe, drugie życie. Ludzie z całej Polski przekazywali pieniądze na bardzo kosztowną operację. Uzbierano w sumie 100 tys. euro. Cała suma "leżała" na subkoncie fundacji Europa Media, którą prowadzi były poseł, działacz Młodzieży Wszechpolskiej i lider Ruchu Narodowego - Krzysztof Bosak.

Kłopoty się pojawiły, gdy pani Renata potrzebowała pieniędzy na rehabilitację i leki. "Oczekiwanie na zwrot środków za leki czy rehabilitację trwało wpierw kilka, potem kilkanaście tygodni… W moim telefonie oraz na skrzynce mailowej trzymam dziesiątki upomnień, próśb i wezwań do zwrotu środków. Ciągłe proszenie i upominanie się o pieniądze, które według umowy przeznaczone są na pokrycie kosztów mojego leczenia i rehabilitacji stało się dla mnie do tego stopnia upokarzające i uciążliwe, że postanowiłam zakończyć współpracę z Fundacją Europa Media, o czym poinformowałam Pana Bosaka w maju 2012 roku", pisze na swojej stronie Renata Jędrak.

Tymczasem do dziś Krzysztof Bosak nie rozliczył się z powierzonych jego fundacji pieniędzy. Okazuje się, że część środków Europy Media zajął komornik na pokrycie długów. Dokładnie chodzi o 38 tys. zł, które fundacja Bosaka ma oddać pani Renacie. ''

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Słonecznica niezalogowany
22 lipca 2020r. o 6:38
"Kapelan narodowców" o koronawirusie: "globalna ściema". Kościół nie reaguje.

W ostatnich dniach ksiądz Roman Kneblewski z Bydgoszczy, zwany również "kapelanem narodowców", zamieścił w internecie kolejne nieprawdziwe informacje na temat koronawirusa. Z kontrowersyjnym duchownym walczy YouTube, ale przedstawiciele Kościoła nie odpowiadają na pytanie, czy mają zamiar reagować.

Niedawno w wywiadzie udzielonym Centrum Edukacyjnemu Powiśle ksiądz Kneblewski powiedział: - Jest jakaś grupa nacisku, jakiś - nazwijmy to - rząd światowy, działający w ukryciu, który powoduje, że w tylu krajach jednocześnie są wprowadzane niemądre restrykcje i przepisy. Ktoś o tym decyduje. Ktoś to koordynuje.

A dalszej części rozmowy kapłan pochwalił Aleksandra Łukaszenkę za to, że w obliczu pandemii zachował się inaczej niż reszta przywódców europejskich państw, nie wprowadzając drastycznych restrykcji z powodu koronawirusa.

Po trzech dniach ukazał się kolejny z nim wywiad, tym razem dla wRealu24, gdzie żalił się, że YouTube usunęło jego materiały na temat koronawirusa.

Na facebookowym profilu bydgoskiego duchownego znalazła się nawet informacja o tym, że rzekomo szczepionka na koronawirusa zostanie stworzona z komórek pochodzących z aborcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 lipca 2020r. o 17:52



<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
23 lipca 2020r. o 20:08
A tutaj o "cichym sojuszu" PIS i Lewicy ;)
[img=1595527640_dog8xyn.png]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Dawid Sarbak