Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy macie pewność że ...

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 lipca 2020r. o 8:08
Horus napisał(a): i ponownie z mordy cholewa...
chyba dwa dni wstecz kmiot ogłaszał że ''definitywnie kończę dyskusję '' i prosze ...

tyle warte są jego obietnice co on sam ...hahaha


cisza wyborcza?


pozwij mnie ...hahaha


No i po ciszy. Ja się powstrzymałem od agitacji , a Waść dokonałeś cudu namnożenia okołopolitycznych tematów , ale po sądach Waszeci włóczyć nie będę. Nie jestem donosicielem , tchórzem i zdrajcą. Być może jest coś we mnie z psa i Zagłoby . Być może coś z dezerterów , gdzie Konrad Marek zagrał rolę swego życia . Być może coś z Janosika ,

ale Panna jest Panna i nigdy nie chciała być bogiem :D Nawet Egiptu:D

Jakie będzie następne wcielenie Panie wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości ? Jezus , co podzielił kilka rybek dokonując cudu ?

Waszeć nie ogarniasz własnej świadomości , nie mówiąc o cywilizacji jaką proponuje Jezus .

Żeby zrozumieć Chrystusa , trzeba słuchać , nie gadać :) Trzeba Iskierkę Stwórcy znaleźć w sobie . W prawej górnej komorze serca .

Qwo vadis Waszeć świadomością ?

Miłego Głupia Papugo :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Pigwowiec niezalogowany
13 lipca 2020r. o 8:39
Horus napisał(a):
skorn napisał(a): Nie wierzę, że ktoś tak kryształowy jak janusz, pracuje na czarno. Z pewnością jak przystało na PRAWDZIWEGO POLAKA, za jakiego się uważa, jest uczciwym przedsiębiorcą.

Może ktoś ma regon lub NIP, żeby jak najszybciej rozwiać te nienawistne insynuacje?


korniszonku...
nigdzie i nigdy nie napisałem słowa na temat mojej ''kryształowej '':) nieskazitelności ...
wręcz odwrotnie- ty taki ''pamiętliwy'' powinieneś pamiętać jak sam pisałem ze popełniłem wiele błędów w życiu ...
pamiętasz czy to ''akurat zapomniałeś'' ? :]

co do tego czy jestem prawdziwym Polakiem?
oczywiście to prawda ale jak w to wątpisz to chciałbym poznać podstawy na jakich się opierasz ...
podstawy a nie kolejne brednie...;)


''Może ktoś ma regon lub NIP, żeby jak najszybciej rozwiać te nienawistne insynuacje?''

:]

''kiedy chcę to chleję ale kiedy pracuję to pot...''
hahaha


Tik tak tik tak kmiocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 lipca 2020r. o 11:03
~~Liliowobiały Pigwowiec napisał(a): ....

Tik tak tik tak kmiocie.


To Horus nazywa się dzisiaj Pigwowiec ? :D

Na to bym qurde nie wpadł :D

Tik tak . Nie wiem , czy pamiętasz Janusz , że w telewizorni był kiedyś taki program " Pięć . Dziesięć . Piętnaście "

Ty jeszcze z tego nie wyrosłeś , więc nie strasz , bo .... wiesz co się stanie ... nie będę miał litości , której Mama uczyła :)

Jeszcze raz miłego ... Panie wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
13 lipca 2020r. o 11:31
Pannazdzieckiem napisał(a):
To Horus nazywa się dzisiaj Pigwowiec ? :D

Na to bym qurde nie wpadł :D

Widzisz, on był "o włos" od zostania Ministrem Propagandy w nowym rządzie Trzaskowskiego ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 lipca 2020r. o 12:05
Doceniam Twój Intelekt Ksawery i poczucie humoru :D

Idea ideą , ale rzeczywistość fiołkami nie pachnie . Mamy do czynienia z kmiotami , jak mawia pan Janusz T. z internetu w Bolesławcu .

I Ty i ja kmiotami som ... pisze facet , nie znający dużej litery na początku zdania :D

som ... oczywiście z przymrużeniem oka ... press

Ty ... może by tak wspólnie Janusza na piwo zaprosić , a jeśli Skornik dołączy , to razem mogli byśmy poleźć do Przema na serek i bimber :D

Przemo ... z całym szacunkiem :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Przetacznik niezalogowany
13 lipca 2020r. o 12:37
Pannazdzieckiem napisał(a):
Horus napisał(a): i ponownie z mordy cholewa...
chyba dwa dni wstecz kmiot ogłaszał że ''definitywnie kończę dyskusję '' i prosze ...

tyle warte są jego obietnice co on sam ...hahaha


cisza wyborcza?


pozwij mnie ...hahaha


No i po ciszy. Ja się powstrzymałem od agitacji , a Waść dokonałeś cudu namnożenia okołopolitycznych tematów , ale po sądach Waszeci włóczyć nie będę. Nie jestem donosicielem , tchórzem i zdrajcą.


Za to jesteś zwykłym durniem
dobrze ci napisano-pisz pozew i.d.i.o.t.o.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 lipca 2020r. o 13:22
W tzw. demokracji mam wolność wyboru ... mogę być durniem ... mój wybór ... Janusz , ale prawdziwych Przyjaciół poznaje się w biedzie , nie w dobrobycie . Byłem przy Rychu , kiedy samica , o którą dbał przez całe swe życie , mająca trzysta par bucików księżniczki ... umierał . Proces trwał kilka lat.

Byłem przy Rychu . Możesz zwać gościa menelem , ale Ty nigdy nie będziesz moim przyjacielem :) I Jego też , bo dusza jest nieśmiertelna :)

Nie byłem na pogrzebie Rycha , bo nie lubię cmentarzy i musiał bym żonce Rycha przyqurwić , a tzw. kobiet się nie bije , trzeba je kochać i nie próbować rozumieć :)

Ale kiedy brakowało mi na chleb dla dzieci , Rycho nie pytał czy mu oddam :)

Ale może będę na Twoim pogrzebie , kto wie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!