Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marek Obrębalski
BolecFORUM Nowy temat

Dom publiczny w Bolesławcu

~~Ciemnoróżowa Tawułka niezalogowany
5 sierpnia 2020r. o 13:07
~~Ognistorudy Pomidor napisał(a): [
"przed ślubem to grzech" - co to jest grzech? wiem co to orzech, ale grzech? w jakiej szkole o tym uczą? zlizywałeś bitą śmietanę z kolana?
Grzech to inaczej chybienie celu. Celem jest życie w zgodzie z Bożym zamysłem, wszystko co rozmija się z Bożym prawem jest grzechem. Grzech wynika z złych pożądliwości i gdy dojrzeje w człowieku jest źródłem jego śmierci - duchowej i wiecznej. Lekarstwem na grzech jest przyjęcie osobiście zbawienia w Jezusie Chrystusie. Bez niego nikt nie może nawet zobaczyć domu w niebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oranżowa Naparstnica niezalogowany
5 sierpnia 2020r. o 13:30
Z Bożym zamysłem, to człowiek żył w Raju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 sierpnia 2020r. o 16:50
~~Ciemnoróżowa Tawułka napisał(a):
~~Ognistorudy Pomidor napisał(a): [
"Grzech to inaczej chybienie celu. Celem jest życie w zgodzie z Bożym zamysłem, wszystko co rozmija się z Bożym prawem jest grzechem. Grzech wynika z złych pożądliwości i gdy dojrzeje w człowieku jest źródłem jego śmierci - duchowej i wiecznej. Lekarstwem na grzech jest przyjęcie osobiście zbawienia w Jezusie Chrystusie. Bez niego nikt nie może nawet zobaczyć domu w niebie.


czy w ''bożym zamyśle'' było i to że pojawili się homoseksualiści w typie wesołka , gila czy janiaka?
bo po tym co wiemy o nich można wyciągnąć wniosek że w dupeczce mają przyszłość w ''domu bożym '' woląc czerpać z życia tu...na ziemi...

taki to oto stworzyli sobie ''raj'' na ziemi...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienny Dereń niezalogowany
5 sierpnia 2020r. o 22:15
Ru..anie ma przyszłość. Można nie jeść, można nie pić ale zakisić trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowa Lobelia niezalogowany
6 sierpnia 2020r. o 9:41
PanM napisał(a):

DOM PUBLICZNY


Weź ty się lepiej biedny człowieku zastanów nad sobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowawy Kiścień niezalogowany
6 sierpnia 2020r. o 11:22
To będzie dom publiczny jednoimienny, imienia szamana Szumivirusowskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Winnik niezalogowany
6 sierpnia 2020r. o 21:52
~~Jasnofioletowa Lobelia napisał(a):
PanM napisał(a):

DOM PUBLICZNY


Weź ty się lepiej biedny człowieku zastanów nad sobą.


Nie chcecie omu publicznego będziecie mieli kapliczki kaczynskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza