Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat

Dr. Korolik - opinie

~~Białoszary Czosnaczek niezalogowany
27 września 2022r. o 22:49
~Sylwia napisał(a): Witam
Ja też bardzo polecam Dr Korolika. Mój mąż chorował na zespół jelita drażliwego od urodzenia. Nikt nie umiał mu pomóc, aż trafiliśmy do Dr. Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziamy, że jest to specyficzny Lekarz ale stosując się do jego zaleceń udało Nam się wyleczyć ta dolegliwość w 2 lata. Teraz mąż może spokojnie jeść wszytsko i jego układ pokarmowy nie robi żadnych problemów. A jeśli chodzi o dżemik to do tej pory jemy, jest bardzo dobry i pomaga utrzymać stan zdrowia. Naprawdę gorąco polecam, ten Lekarz zmienił Nasze życie, naprawdę, bo ta dolegliwość bardzo utrudniała codzienne obowiązki.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paulina niezalogowany
11 listopada 2022r. o 12:29
Nie polecam dr Korolika zostałam zarażona lamblia i mam problemy zdrowotne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dana niezalogowany
9 marca 2023r. o 8:59
~~Rudawobrązowa Abelia napisał(a): Moja rada. Jechać do dr. Korolika na gastroskopię, bo robi to fachowo i bezboleśnie przez nos. Poprosić o wynik, a leczyć się u innego lekarza.

To prawda .Ten lekarz może bardzo zaszkodzić. Bardzo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiecznie chory niezalogowany
9 marca 2023r. o 21:51
~~Dana napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudawobrązowa Abelia napisał(a): Moja rada. Jechać do dr. Korolika na gastroskopię, bo robi to fachowo i bezboleśnie przez nos. Poprosić o wynik, a leczyć się u innego lekarza.

To prawda .Ten lekarz może bardzo zaszkodzić. Bardzo.


Bredzisz, przez te lata nabrał doświadczenia. Jest mistrzem w swojej dziedzinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Róża niezalogowany
11 marca 2023r. o 3:10
Dr Korolik za komuny leczył ,za Solidarności leczył i teraz leczy stosując wlewy dokiszkowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Frezja niezalogowany
3 września 2023r. o 12:50
~ewz napisał(a): Sylwia ,możesz podać nazwę tej herbatki,bym sobie kupiła taką,bardzo proszę.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wojciech Smoliński