Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Maciej Małkowski
BolecFORUM Nowy temat

Dzisiejsze, a dawniejsze potrawy w przydrożnych restauracjach Polski.

9985
#retsap1 nieaktywny
4 września 2019r. o 21:58
Dzisiaj wracałem w godzinach południowych z hamowni samochodów w Bolesławcu.
Po drodze zahaczylem o Warte Boleslawiecką gdzie udało mi się znaleźć ładne opony z 2018 roku i felgi do mojego samochodu.
A ponieważ były to godziny południowe postanowiłem odwiedzić strefę i cos po drodze skonsumować.
Podjechałem tym razem na kuchnię Ale Bale i zamówiłem flaczki.
Po odebraniu zamówienia usiadłem przy stoliku i zabrałem się za konsumpcję.
Flaczki oceniam na 5 - zawiesiste, dobrze przyprawione i nie rozgotowane.
Musze stwierdzić jakby się trochę przyłożyli w kuchni do doprawienia ich, aby były w smaku jak te w restauracji "Oaza" przy autostradzie do Wrocławia, wszyscy tam jeździli na flaki. Jak je jadłeś to pot ciekł z czoła, ale nie do przesady.
Wiem bo w latach 70 jeździłem kilka lat jako zaopatrzeniowiec. Mam dobrą radę dla właściciela restauracji (choć jak mówią piekło jest dobrymi radami wybrukowane) oraz miłej szczupłej w długiej sukience ;)

Zaserwować jako danie wiodące flaki a la Oaza odpowiednio je przyprawiając i będzie jak na zdjęciu które załączam.
[img=1567626799_zhzuztn.png]


Poza tym drugi szczegół zasłonić na suficie listwą kabel instalacyjny i trzecie zmienić tło jadłospisu - przemyślana i bardzo dobra konstrukcja. Ciemne tło powoduje słabą widzialność menu dla starszych i nie tylko.

Tester Zdzisław z C4 black pearl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!