Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

GDZIE DO MEDYCYNY PRACY?

~~@ niezalogowany
7 sierpnia 2017r. o 13:59
~~bartłomiej44 napisał(a): ja robie badania pracownikom w BHPE Chojnów od kilku lat, jestem zadowolony

Nie ma jak to autoreklama :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Bergenia niezalogowany
25 kwietnia 2018r. o 12:27
Nie reklama- tylko tam robię badania i jest przychodnia godna polecenia. A post był z zapytaniem więc się odczep łaskawie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Kleome niezalogowany
25 kwietnia 2018r. o 12:58
Jesteś bardzo wytrwały, odkopałeś temat sprzed prawie dziewięciu miesięcy :P

Tym bardziej jestem przekonany, że to autoreklama ;P

Pracuj tak dalej, odkopuj stare tematy. Może nawet w ten sposób dorobisz się emerytury górniczej ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Bergenia niezalogowany
25 kwietnia 2018r. o 13:28
odpowiadam na z tyłka wygrzebane twoje zarzuty.
tyraj, tyraj a nie na internecie siedzisz. do łopaty !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Kleome niezalogowany
25 kwietnia 2018r. o 15:35
Mam pasję, którą obróciłem w swoją pracę :) Nie muszę tyrać przy łopacie, za to mam czas na siedzenie w internecie :)

Wszystkiego dobrego, bez odbioru ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawa Szachownica niezalogowany
25 kwietnia 2018r. o 18:59
Gdyby Czeczutko przyjmował 8 godz nie było by kolejek i stania od 6 rano aby dostać numerek Wtedy czeka się jeszcze 2 godz do otwarcia .To jest paranoja dodam że przyjmuje tylko 3 dni i 20 lub 25 osób. Całkowita porazka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Alstremeria niezalogowany
25 kwietnia 2018r. o 19:22
W bolesławieckim centrum zdrowia jest medycyna pracy - tel w necie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo