Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jak przekonać 'seniora' do szczepienia?

13926
qwax_
12 maja 2021r. o 17:19
Jak przekonać?
Tym klipem ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 maja 2021r. o 17:47
ale ja nie chcę klipów...

ja chcę by jakiś ''szczepionkowiec'' własnymi słowami mnie przekonał ...

nie propagandą płaszczaków czy simonów ...:D

pamiętasz słowa ''budynia''?

''nie zaszczepię się bo nie...'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bananowa Hakonechloa niezalogowany
12 maja 2021r. o 18:52
Trzeba im zorganizować atrakcyjna "wycieczkę" po oddziale covid-owym bezpłatne podłączenie do respiratora.
Może coś zrozumieją.
Jak nie to następna wycieczka po cmentarzu ze odwiedzinami przy grobach zmarłych na covid!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowy Buk niezalogowany
12 maja 2021r. o 19:43
~Bananowa Hakonechloa napisał(a): Trzeba im zorganizować atrakcyjna "wycieczkę" po oddziale covid-owym bezpłatne podłączenie do respiratora.
Może coś zrozumieją.
Jak nie to następna wycieczka po cmentarzu ze odwiedzinami przy grobach zmarłych na covid!
[/c
ja Cie chętnie. przeprowadzę miedzy grobami tych co umarli przez teleporady czy nie udzielenie pomocy bo tych jest więcej , chcesz to się szczep noś maske włóż rękawiczki tylko przestań powtarzać propagandę bo to się nie da czytac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski