Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jakie warunki trzeba spełnić aby lekarka na sorze przyjęła do szpitala?

~~Pozłocista Jeżyna niezalogowany
22 sierpnia 2019r. o 16:17
Ciocia dostała skierowanie do szpitala ,od lekarza pierwszego kontaktu.Co prawda jest po udarze , świeżo wypisana ze szpitala z Lubania. Była w domu i wydawało się że czuje się lepiej.Lecz jej stan pogorszył się , miała straszne bóle , krzyczała.
Pani doktor młoda na izbie przyjęć stwierdziła że ciocia nie nadaje się do przyjęcia do szpitala na oddział neurologii bo ciocia nie powie co ją boli.SZOK , co dalej zrobić z takim chorym człowiekiem? po 5 godzinnym oczekiwaniu na informacje co dalej, okazuje się że ciocia już dawno leży na wewnętrznym. Ale się lekarka zemściła , nie mówiąc rodzinie o takiej decyzji , a rodzina przez 5 godzin w nerwach i lęku czekała na informację na sorze.
Mam pytanie ,jakie warunki trzeba spełnić aby zostać przyjętym do naszego wspaniałego bolesławieckiego szpitala.Reputacja straszna, a lekarze kontraktowi jeszcze gorsi.Mam nadzieję że nie wszyscy.Nikomu nie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszara Miodunka niezalogowany
24 sierpnia 2019r. o 12:01
Nasi lekarze, maja mocno przerośniete ego--nad wiadomościami !!Rok temu,( sobota) )przypadkowo zmierzyłam sobie poziom cukru --380. przestraszyłam, sie bardzo. Pani z SORU-- skierowała mnie , na pietro- gdzie porad udzielała p. doktor. Przyjęła mnie miła starsza, pani pielęgniarka. --zeszłysmy, na SOR, aby ponownie zbadac poziom cukru. Wynik 92.Przyszła pani doktor, niska, tęgawa, ---taką, też miała mine !! Nie zamieniła ze mna ani słowa. Położyła na stół, kartę przebiegu leczenia. Jakie, było moje zdumienie, kiedy w domu przeczytałam :::Stan,ogólny dobry,pacjentka zorientowana allo i auto-- psychicznie. OSŁUCHOWO !!!!!??????prawidłowy szmer pęcherzykowy,, Tony serca czyste, ASM. Brzuch miękki !!!! I właśnie, tak,zachowuja sie nasi lekarze !!! Może w oczach maja rezonans magn, albo jakas krewna Kaszpirowskiego ??? Smutne !! ale prawdziwe !!! Do teraz, nosze ten papierek, przy sobie !!!! Inicjały pani dr.N S.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza