Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

Kradzież leków na Komuny Paryskiej

15429
#piotrek2 nieaktywny
18 marca 2019r. o 12:49
Złodzieju ,który ukradłeś dzisiaj reklamówkę z lekami ,z samochodu na Komuny Paryskiej .

Uważaj ! To nie są leki psychoaktywne . Zwłaszcza dironorm. Możesz kipnąć na serce.

Pozdrowienia dla uczniów pobliskiej szkoły i pani Joli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Smagliczka niezalogowany
18 marca 2019r. o 15:23
kraść reklamówki z auta. Normalnie w głowie się nie mieści co się teraz dzieje. Lepiej na policje zgłoś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
18 marca 2019r. o 16:22
~~Szarawozielona Smagliczka napisał(a): kraść reklamówki z auta. Normalnie w głowie się nie mieści co się teraz dzieje. Lepiej na policje zgłoś.


pewnie wiedzial, ze tam sa psychotropy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15429
#piotrek2 nieaktywny
18 marca 2019r. o 17:28
Martwię się o tego człowieka , który łyknie te leki.Może dojść do tragedii

To nie są psychotropy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Kosaciec niezalogowany
18 marca 2019r. o 17:40
Jezusie ,oby to nie były leki na rehabilitację ,mam w przychodni na Komuny zaklepane zabiegi na lipiec 2020 .Jak ukradł moje leki na zabiegi to koniec ,za 2 lata jestem kaleką .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
18 marca 2019r. o 17:44
piotrek2 napisał(a): Martwię się o tego człowieka , który łyknie te leki.Może dojść do tragedii

To nie są psychotropy


ja tam sie o zlodzieja nie martwie.....przynajmniej krasc przestanie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!