Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dawid Sarbak
BolecFORUM Nowy temat

Kredyty ponad 40%

~Brązowopłowa Truskawka niezalogowany
10 grudnia 2019r. o 10:50
Około dwadzieścia lat temu kupiłem sprzęt u Paracieja, za czasów gdy miał jedno małe pomieszczenie. Gdy zacząłem używać sprzętu okazało się, że ujawnia się po około 15 minutach wada fabryczna. Sprzęt oddałem do naprawy gwarancjnej. Dwa razy trafił do autoryzowanego serwisu w Częstochowie. Serwis twierdzi, że jest sprawne a wada ewidentnie się ujawnia. Obsługa sklepu zamiast mi pomóc, w mówiła mi iż to moja wina. Do dziś mam dokymenty całej tej operacji po to by pokazać ludziom. Minęło dużo czasu a ja pamiętam i wszystkim mówię to złodzieje !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Tulipan niezalogowany
10 grudnia 2019r. o 12:57
W PKO b.p. pożyczasz 2000zł na rok, a oddajesz 2440,04zł. czyli bank kasuje dla siebie około 1/5 tego , co pożyczasz, i to nie jest lichwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski