Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat

Naprawa amplitunera

10100
#Arizona nieaktywny
17 września 2018r. o 16:48
Dzień dobry!
Czy jest ktoś w Bolesławcu zajmujący się naprawą kina domowego, a dokładniej potrafiący naprawić amplituner firmy Yamaha? Możecie kogoś polecić?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiany Kocanki niezalogowany
17 września 2018r. o 18:34
Arizona napisał(a): Dzień dobry!
Czy jest ktoś w Bolesławcu zajmujący się naprawą kina domowego, a dokładniej potrafiący naprawić amplituner firmy Yamaha? Możecie kogoś polecić?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)


Pytałeś u majstra na Kubika? Tam gdzie się robi telewizory?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bordowa Firletka niezalogowany
17 września 2018r. o 19:33
Na kosciuszki w stacji diagnostycznej pracuje Paweł. Mlody chlopak, ok 30l. Magik niesamowity. Kiedys mi wzmacniacz samochodowy sfajczony naprawil za smieszne pieniądze. Warto zapytać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rubinowy Przypołudnik niezalogowany
17 września 2018r. o 19:41
Taki sprzet na kubika? Hmm
Trzeba miec sprzet do diagnostyki i części. Bo naprawa polega na wymianie podzespolow. Chyba najbliżej zajrza do niego we wro
muzyczny.pl

Bo jak nie to zostaje ci jak mnie - stolica. I min 500 zl interes
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Przebiśnieg niezalogowany
18 września 2018r. o 6:13
~Rubinowy Przypołudnik napisał(a): Taki sprzet na kubika? Hmm
Trzeba miec sprzet do diagnostyki i części. Bo naprawa polega na wymianie podzespolow. Chyba najbliżej zajrza do niego we wro
muzyczny.pl

Bo jak nie to zostaje ci jak mnie - stolica. I min 500 zl interes


Nieprawda. Tomek z Tomaszowa. Naprawi wszystko w przystępnej cenie. Kiedyś zreperował mi Technicsa który servis RTV spisał na straty. Koszt części z Japonii nawet nie wchodził w grę. A kolega naprawił i śmiga do dziś. Niestety nie mam numeru telefonu. :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Sit niezalogowany
18 września 2018r. o 9:36
Arizona napisał(a): Dzień dobry!
Czy jest ktoś w Bolesławcu zajmujący się naprawą kina domowego, a dokładniej potrafiący naprawić amplituner firmy Yamaha? Możecie kogoś polecić?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Co mu dolega?
Jeżeli się nie załącza to 100-150zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Irezyna niezalogowany
18 września 2018r. o 14:45
Dołączam się do tematu ampli. DENON AVR - X550BT z 2015 roku.
Problem w tym że po włączeniu po ok 4-5 sekundach sam się wyłącza.
Resetowałem i nic z tego, wszystko się zaczęło po próbie odtworzenia muzyki z
nośnika USB.
Dajcie jakieś namiary na kogoś mądrego w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Wiśnia niezalogowany
18 września 2018r. o 17:27
dzwoniles do oficjalnego serwisu Denon ? moj sprzet z tego roku ma np dwa rodzaje resetu , ustawie iń samego procesora. pogadaj chociaż
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz