Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naprawa maszyny do szycia?

~:) niezalogowany
11 lipca 2013r. o 21:45
Czy ktoś się orientuje, gdzie w Bolcu można kupić części do maszyny ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2013r. o 12:57
Najblizej to Legnica,nie znam nazwy ulicy,ale niedalego dworca PKP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2013r. o 13:57
[img=1373630208_gxjrsvn.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12072
#ksenia606 nieaktywny
4 kwietnia 2014r. o 15:49
Spróbuj tutaj http://serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu ja zgłosiłam tam awarię mojej mikrofali i jestem b.zadowolona. Jest to dobra alternatywa dla tych którzy nie lubią chodzić i szukać :) . Wypełniasz zgłoszenie, wysyłasz później na adres e-mail dostajesz oferty od firm i wybierasz tą która Ci odpowiada. Mam nadzieje, że komuś pomogłam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2014r. o 15:57
na Chopina tam gdzie części do sprzętu AGD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowa Mydlnica niezalogowany
23 lipca 2019r. o 17:38
Szukam mechanika do maszyny do szycia firmy Singer. Czy jest ktoś w Bolesławcu kto zajmuje się starymi maszynami?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!