Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Maciej Małkowski
BolecFORUM Nowy temat

ODDAJ KREW W JW 1145 11.12.18r

3145
#hemi nieaktywny
5 grudnia 2018r. o 11:21
Z możliwościami oddawania krwi w naszym mieście krucho , jest okazja ,to zapraszam do JW :)
Chętnych do oddania krwi zapraszamy 11.12.18r do JW 1145 przy ul.Wojska Polskiego 54.
Na miejscu poczęstunek ;)
[img=1544005276_1hx1ntm.jpg]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 grudnia 2018r. o 18:00
ile już masz na liczniku, 30 litrów?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Dziurawiec niezalogowany
5 grudnia 2018r. o 22:14
skorn napisał(a): ile już masz na liczniku, 30 litrów?


Autor za chwilę 20l.
A każdy może o 450 ml zwiększyć swój poziom bohaterstwa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śliwkowa Jasnota niezalogowany
11 grudnia 2018r. o 8:26
To śniadanko ,kawka i do krwiodawstwa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Daglezja niezalogowany
11 grudnia 2018r. o 8:47
Niestety, godziny przyjmowania krwi są fatalne i niedopasowane do ludzi :( Do krwiobusa już 3 razy nie zdążyłem, brakło mi dosłownie 30 minut. Dzisiaj też nie zdążę do 12 :( A szkoda, bo tylko w trakcie studiów oddałem 12 litrów krwi, po wyprowadzce z Wrocławia zaczęło to być problemem :(

Wiem, ze należy się dzień wolny, niestety mnie to nie dotyczy. Prowadzę firmę i największy ruch mam w godzinach 8-14 i najzwyczajniej w świecie niemogę tak wszystkiego rzucić :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAForum Powiatu Tomasza Gabrysiaka
REKLAMA Dawid Sarbak
REKLAMA Krzysztof Mróz