Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

Oddam gołębia w fachowe ręce

~~Jaskrawoczerwona Pernecja niezalogowany
19 września 2019r. o 21:47
Gołąb ma na imię Stefan,jest u nas od 5 dni,ma chyba uszkodzone skrzydło i noge ale dokładnie nie wiemy.Szkoda mi go wypuścić w takim stanie na dwór bo mamy koty i będzie po nim.Stefan ma na jednej nodze obrączkę i jest oswojony , nie boi się człowieka.
Oddam w fachowe ręce,może z innymi gołębiami będzie mu lepiej.
tel. 667143069
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Czarnuszka niezalogowany
22 września 2019r. o 0:31
Po numerze obrączki można znaleźć właściciela. Wejdź na stronę pzhgp.pl, po prawej stronie masz System Zgłaszania Gołębi Przybłąkanych i wypełnij formularz, potrzebny będzie numer z obrączki gołębia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Słoneczniczek niezalogowany
24 września 2019r. o 4:29
Właściciele maja w nosie takie gołębie- wiem to z własnego doświadczenia. Nawet jeżeli uda się ustalić czyj to gołab to właściciel nie będzie się po niego fatygował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Macierzanka niezalogowany
24 września 2019r. o 7:17
~~Jaskraworudy Słoneczniczek napisał(a): Właściciele maja w nosie takie gołębie- wiem to z własnego doświadczenia. Nawet jeżeli uda się ustalić czyj to gołab to właściciel nie będzie się po niego fatygował.

Bo taki gołąb kwalifikuje się tylko do urwania głowy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązoworudy Plektrantus niezalogowany
24 września 2019r. o 7:47
Siedzą tu dwie gołębice. Oliwia i Nikola. Może któraś z nich jest żoną Stefana. Też mają obrączki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Słomkowa Firletka niezalogowany
24 września 2019r. o 15:45
Ja pracuję ze Szczepanem, może to rodzina?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Słomkowa Firletka niezalogowany
24 września 2019r. o 15:46
Ja pracuję ze Szczepanem, może to rodzina?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnożółta Pęcherznica niezalogowany
25 września 2019r. o 12:36
To twój gołąb pracuje? Oliwia z Nikolą tylko siedzą na dachu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza