Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Anna Zug!
BolecFORUM Nowy temat

Podziękowanie panaM

11445
PanM
23 lutego 2020r. o 9:42
Dziękuję pięknie wszystkim za pamięć i ogromną ilość życzeń urodzinowych oraz tym którzy odwiedzili mnie osobiście,[img=1582447329_348whja.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowa Gynostemma niezalogowany
23 lutego 2020r. o 10:02
JA PIERDZIELĘ !!!!!!

cholernie mi głupio Przemek ale naprawdę zapomniałem ...
nie ma na to wytłumaczenia


jeszcze raz bardzo,bardzo przepraszam

wszystkiego dobrego ale ponad wszystko zdrowia :)

Janusz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Grzybień niezalogowany
23 lutego 2020r. o 13:00
To my dziękujemy , było fantastycznie
Wiesz kto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22127
#AaPp nieaktywny
23 lutego 2020r. o 16:05
Przemek, dzięki! Impreza była przednia. Z Anką i Kaśką kaca miałyśmy przez 2 dni!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 lutego 2020r. o 16:37
AaPp napisał(a): Przemek, dzięki! Impreza była przednia. Z Anką i Kaśką kaca miałyśmy przez 2 dni!


Dobry humor dopisuje.
Na sali nie było ani jednej Kasi no i minęło dopiero 14 godzin od zakończenia imprezki.
Pozdrawiam dowcipnisiów.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22141
#AnnaP nieaktywny
23 lutego 2020r. o 17:10
PanM napisał(a):
AaPp napisał(a): Przemek, dzięki! Impreza była przednia. Z Anką i Kaśką kaca miałyśmy przez 2 dni!


Dobry humor dopisuje.
Na sali nie było ani jednej Kasi no i minęło dopiero 14 godzin od zakończenia imprezki.
Pozdrawiam dowcipnisiów.

Potwierdzam, że nie było żadnej Kasi. Sama z Przemkiem wywijałam takie tango, że hej! Ale kac faktycznie jest potężny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Tytoń niezalogowany
23 lutego 2020r. o 17:14
jak piję za swoje to mnie głowa boli

jak za cudze ,to nic mi nie jest

jacyś słabi ściemniacze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Grzybień niezalogowany
23 lutego 2020r. o 18:47
~~Krwistoczerwony Tytoń napisał(a): jak piję za swoje to mnie głowa boli

jak za cudze ,to nic mi nie jest

jacyś słabi ściemniacze.


Grozi ci nieustanny ból głowy. Takie czasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMAMrowka zaprasza