Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat

Policja we Wrocławiu jak w stanie wojennym...

~~Sepiowy Rozmaryn niezalogowany
14 listopada 2019r. o 10:40
~~Szarobłękitna Karagana napisał(a):
~~Sepiowy Rozmaryn napisał(a): Poza tym kazano rozejść się demonstrantom, a wszystkie drogi odwrotu były zablokowane. Mi to wygląda na ustawkę, mająca na celu gazowanie ludzi i polewanie ich wodą. Rodziny z dziećmi w wózkach też. Osobami starszymi tez nikt się nie przejmował. Oblewać i gazować ludzi śpiewających hymn? Brak słów.

Macie szczęście ,że Policja nie miała ostrej amunicji .

I tylko to przyszło ci do głowy ubogi człowieku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Koleus niezalogowany
14 listopada 2019r. o 12:21
~~Sepiowy Rozmaryn napisał(a):
~~Szarobłękitna Karagana napisał(a):
~~Sepiowy Rozmaryn napisał(a): Poza tym kazano rozejść się demonstrantom, a wszystkie drogi odwrotu były zablokowane. Mi to wygląda na ustawkę, mająca na celu gazowanie ludzi i polewanie ich wodą. Rodziny z dziećmi w wózkach też. Osobami starszymi tez nikt się nie przejmował. Oblewać i gazować ludzi śpiewających hymn? Brak słów.

Macie szczęście ,że Policja nie miała ostrej amunicji .

I tylko to przyszło ci do głowy ubogi człowieku?

Zapomniałeś jak Policja strzelała z ostrej amunicji w Kopalni Wujek?bogaty człowieku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Koleus niezalogowany
14 listopada 2019r. o 12:22
~~Sepiowy Rozmaryn napisał(a):
~~Szarobłękitna Karagana napisał(a):
~~Sepiowy Rozmaryn napisał(a): Poza tym kazano rozejść się demonstrantom, a wszystkie drogi odwrotu były zablokowane. Mi to wygląda na ustawkę, mająca na celu gazowanie ludzi i polewanie ich wodą. Rodziny z dziećmi w wózkach też. Osobami starszymi tez nikt się nie przejmował. Oblewać i gazować ludzi śpiewających hymn? Brak słów.

Macie szczęście ,że Policja nie miała ostrej amunicji .

I tylko to przyszło ci do głowy ubogi człowieku?

Zapomniałeś jak Policja strzelała z ostrej amunicji w Kopalni Wujek?bogaty człowieku . Przepraszam Milicja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Rozmaryn niezalogowany
14 listopada 2019r. o 14:45
Nie, nie zapomniałem. Dobrze pamiętam tamte czasy. Miałem tylko przeświadczenie że od tamtych czasów troszkę się u nas pozmieniało. Z tego co mówisz to komuna we Wrocławiu ma się dobrze. Może faktycznie to tylko kwestia szczęścia że nie strzelali z ostrej amunicji. Jeszcze za poprzednich rządów strzelanie z gumowych kul nie należało do rzadkości. A we Wrocławiu wciąż ta sama ekipa. Wydający rozkaz strzelania w Wujku podobno był przekonany że w magazynkach są gumowe kule.
Mogło więc być różnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Koleus niezalogowany
14 listopada 2019r. o 15:36
~~Sepiowy Rozmaryn napisał(a): Nie, nie zapomniałem. Dobrze pamiętam tamte czasy. Miałem tylko przeświadczenie że od tamtych czasów troszkę się u nas pozmieniało. Z tego co mówisz to komuna we Wrocławiu ma się dobrze. Może faktycznie to tylko kwestia szczęścia że nie strzelali z ostrej amunicji. Jeszcze za poprzednich rządów strzelanie z gumowych kul nie należało do rzadkości. A we Wrocławiu wciąż ta sama ekipa. Wydający rozkaz strzelania w Wujku podobno był przekonany że w magazynkach są gumowe kule.
Mogło więc być różnie.

A co powiesz o dzisiejszym zastrzeleniu przez policjanta 21 letniego chłopaka w Koninie który uciekał bo ponoć miał woreczek z białym proszkiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszara Funkia niezalogowany
15 listopada 2019r. o 9:29
https://wiadomosci.wp.pl/konin-policjant-zastrzelil-21-latka-ojciec-zabiera-glos-6446273050969729a

pisowska milicja i pisowski SOP - tragiczna zmiana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Wawrzynek niezalogowany
15 listopada 2019r. o 9:38
Milicja jest dokładnie TA SAMA co za POpapranych!
Za ich rządów NA KOMISARIATACH "zmarło" 46 osób!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!