Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat

Polskie dzieci w roli królików... doświadczalnych

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 maja 2021r. o 18:51
qwax_ napisał(a): Taki krótki klip z sytuacji w szpitalach covidowych ;)


Wiara góry przenosi :D Ale powiedz Drogi Ksawery ... nadal nie wierzysz Jankowi z Padmos autorowi Apokalipsy ?


Dopisane 12.05.2021r. o godz. 18:51:

Horus napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Bladozielony Szarłat napisał(a): [img=1565869202_nirq8cw.jpg]


Tak ... dziękuję Szarłat ... gdybyś chciał/a dostąpić o łelity na rampie :D ... to melduj się pod 507413106 ... won z eksperymentem medycznym .

Miłego :)


ty ...
a jak z tym twoim kumplem od którego w pierogarni przy Kubika chciałeś pożyczać kasiorę?

chciałeś go naciąć na nadciągający ''koniec świata''

do dzisiaj drzemy z tego ''łacha '' :D

bo to widzisz ten grajdołek taki malusi ...;D


A właśnie Parówa , co tam u mojego byłego kumpla słychać ? Zamierza oddać mi kasiorę , żebym mógł oddać byłej Ukochanej ? Skoro jesteście tak blisko , to pewnie coś wiesz ... dlatego pytam ... bo mnie można oszukać tylko raz :)

Chociaż nie do końca jestem pewien , czy System nadal mnie w maliny nie pakuje :D

No co tam u Janusza Januszu ? :D

Jesteście siebie warci :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 maja 2021r. o 19:18
dlaczego więc się tam sam nie przespacerujesz?
brak odwagi czy ''jaj''? :D

facet...nie ściemnaj tu ...
ot po prostu ci nie wyszedł ''skok stulecia'' :D




Dopisane 12.05.2021r. o godz. 19:18:

Pannazdzieckiem napisał(a):
qwax_ napisał(a):



A właśnie Parówa , co tam u mojego byłego kumpla słychać ? Zamierza oddać mi kasiorę , żebym mógł oddać byłej Ukochanej ?

No co tam u Janusza Januszu ? :D

Jesteście siebie warci :D


no nie...
kolejny ''był kumpel''?...:D
coś z tobą nie ''hallo'' skoro wszyscy normalni ludzie uciekają od ciebie jak najdalej i zostawiają cię całego dla słoni i innych ''rychów'' :D
to ''byłej ukochanej '' nadal nie oddałeś pieniędzy????
ile to już lat?????

ty masz honor???
a wiesz co to jest ?

nie odpowiadaj ...nie wiesz...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Rozpław niezalogowany
12 maja 2021r. o 22:01
pisowscy bandyci chcą podnieść stawkę minimalną do kwoty 4 tyś zł netto

Pytanie czy przedsiębiorcy to udźwigną czy zbankrutują

Ile te pieniądze będą warte czy inflacja będzie jak w Wenezueli ??
Skoro najniższa krajowa będzie 4 tyś to co będzie można kupić za 6-8-10 tyś ??
Czy te 4 tyś starczą na zrobienie opłat i miskę ryżu ??

Co z biednymi emerytami otrzymującymi dzisiaj w porywach od 1600-3000 zł emerytury. Zde.ch.ną z głodu ??

Nie myślący pisowscy politycy się tym nie martwią bo ich będzie stać na wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo