Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

poród w Lubaniu prosze o opinie

~~Horus niezalogowany
30 marca 2022r. o 20:43
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Bardzo ciekawe, lepiej rodzic w Lubaniu czy w Bolesławcu.

Zależy co masz na myśli , szpital czy ratusz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MamaTodo niezalogowany
15 kwietnia 2022r. o 8:54
Powszechnie wiadomo, że szpital w Lubaniu jest zarezerwowany dla ciąż niepowikłanych, książkowych. Lubań jest w aspekcie referwncyjnosci szpitalem o niskiej kategorii, w razie komplikacji przy porodzie lub złego stanu noworodka karetka wiezie albo do Jeleniej Góry albo do Legnicy. Moja opinia na temat Lubania jest negatywna. Rodzilam w Jeleniej i słyszałam narzekających na Lubań lekarzy, którzy ubolewali nad tym, że szpital podrzuca im pacjentki powikłane, a one tak naprawdę od razu powinny trafiać do szpitala specjalistycznego o conajmniej 2 stopniu referwncyjnosci.
Polecam Jelenią tam w razie czego kilka metrów od porodówki jest neonatologia o najwyższym stopniu referwncyjnosci, są też bardzo dobrzy lekarze położnicy. W Lubaniu bym nie ryzykowała...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mamma niezalogowany
15 kwietnia 2022r. o 9:01
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Bardzo ciekawe, lepiej rodzic w Lubaniu czy w Bolesławcu.
ani tu ani tu... Ostatnio poznałam Pana, któremu lekarz przy cc w Bolesławcu przeciął skalpelem główkę dziecka. Teraz się sądzi już kilka lat... W Lubaniu dwa lata temu prawie nie wykończyli pacjentki z sepsą (sprawa medialna) nie wiem czy dziecko przeżyło ale ostatecznie po Lubaniu trafili do jelonki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lola niezalogowany
7 czerwca 2022r. o 13:29
W Legnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~89 niezalogowany
3 listopada 2022r. o 22:06
Czy w Bolesławcu Panie po cc leżą na osobnej sali czy wspólnie z paniami po porodzie naturalnym? Ilu osobowe są sale?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!
REKLAMA VISION EXPRESS zaprasza!