Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Cezary Przybylski
BolecFORUM Nowy temat

poród w Zgorzelcu

4463
#paula87 nieaktywny
16 maja 2018r. o 8:47
podpinam sie do odpowiedzi niebo a ziemia zreszta wszystko i tak zalezy od przebiegu porodu ale w zgorzelcu panie przemile pomagaja wspieraja rozmawiaja i warunki tez bardzo dobre chcialam byc sama z dzieckiem i bylam :)
pozdrawiam wszystkie panie brzuszkowe i szybkiego rozwiazania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnozielona Kobea niezalogowany
16 maja 2018r. o 11:21
Ja rodziła 2013 roku w Zgorzelcu i jestem mega zadowolona, położne bardzo miłe i pomocne. Oddział wyremontowany. Aktualnie jestem w ciąży i też będę tam rodzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sepiowy Goździk niezalogowany
17 maja 2018r. o 11:11
Ja rodzilam w sierpniu 2017 przez cc w Zgorzelcu. Polecam z czystym sumieniem. Opieka na 10 plus. O nic nie mają pretensji. Nie pytają dlaczego u nas. Informują cię o twoich prawach. Po operacji lezalam 24 godziny więc byłam mniej obolala. Pielęgniarki chodziły sprawdzać czy karmię piersią i pomagały nawet w środku nocy. Super super super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szafirowe Przymiotno niezalogowany
20 października 2018r. o 19:32
Ja jestem bardzo zadowolona z pobytu na tym oddziale. Za mną dwa porody w Zgorzelcu, które wspominam bardzo dobrze. Wszystko zależy od lekarza i położnej. Naprawdę. Pierwszy poród odbierał Pawelkiewicz , i pewnie gdyby nie mój mąż to traktowałby mnie gorzej. Ale opieka po porodzie super. Drugi poród to już była bajka. Lekarz fantastyczny, położna anioł. Opieka po, rewelacja.a jeżeli chodzi o to co jest nam potrzebne to cały spis powinien dać lekarz prowadzący. I żeby nie było że zachwalam. To piszę to tylko o tym oddziale. Bo leżenie na innych oddziałach to jakiś najgorszy koszmar!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
28 września 2021r. o 15:40
A jak obecnie? Polecacie zgorzelec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Abidi niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 19:03
Tez jestem tego ciekawa, jak to teraz wygląda...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wojciech Smoliński
REKLAMA Cezary Przybylski