Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat

przestawienie kąta synch. rozrządu 2.0TDI

~~Stalowa Żurawina niezalogowany
4 marca 2018r. o 11:57
Wolałbym jednak nr tel. do konkretnych osób, które chciałyby mi to przestawić niż głupie komentarze. Rozumiem, że wszyscy tu piszący jeżdżą nowymi autami z salonu, ale prosiłbym nie zaśmiecać mi tematu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Hebe niezalogowany
4 marca 2018r. o 12:03
Wiem, że wyda Ci się to nierealne i abstrakcyjne, ale spróbuj zadzwonić do ASO w Lubinie. Cena jednorazowej usługi może wyda się kosmiczna, ale w sumarycznym rozrachunku wyjdzie taniej niż jeździć po okolicy i płacić "mechanikom" za ich czary - mary. Swoją drogą w ASO też trafiają się niezłe kwiatki, ale tam masz na wszystko papier co i jak zostało naprawione.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Żurawina niezalogowany
4 marca 2018r. o 12:51
ASO Lubin odpada, jeśli już będę musiał gdzieś dalej jechać, to pojadę do Wrocławia do EcuProject, bo mam tam w pobliżu gdzie pójść, jeśliby trzeba by było zostawić auto na dłużej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Śnieżnobiały Rojnik niezalogowany
5 marca 2018r. o 0:50
no to kolega"klucznik"sie popisal.Na jakiej pompie chce pan przestawic kat synchronizacji?przestawia sie to na zebatce walka rozrzadu,a faktem jest,ze z wyprzedzonym zaplonem lepiej pala te silniki.Wiec zamiast +1 proponuje -1(toletancja od -3do+3stopnia)niestety bedzie glosniejszy.proponuje podjechac do kogos,kto ma klucz 13,18 komputer i troche checi,pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
5 marca 2018r. o 9:36
~Śnieżnobiały Rojnik napisał(a): no to kolega"klucznik"sie popisal.Na jakiej pompie chce pan przestawic kat synchronizacji?przestawia sie to na zebatce walka rozrzadu,a faktem jest,ze z wyprzedzonym zaplonem lepiej pala te silniki.Wiec zamiast +1 proponuje -1(toletancja od -3do+3stopnia)niestety bedzie glosniejszy.proponuje podjechac do kogos,kto ma klucz 13,18 komputer i troche checi,pozdrawiam
wtryskowej,co nigdy pan nie słyszał o ustawianiu kąta wtrysku pompy wtryskowej?taka mała śrubka z pląbą .jest na każdej pompie.no chyba że od wczoraj wycofali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Barwinkowa Malwa niezalogowany
5 marca 2018r. o 16:22
W moim 1.9 AVF 2004r.miałem kąt +0,6 zmieniłem na -0,6 i wibracje ustały i auto ma lepszego kopa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Truskawka niezalogowany
24 kwietnia 2018r. o 15:20
Witam,

W końcu sam sobie ten kąt przestawiłem, bo objechałem prawie całe miasto i żaden baran nie wiedział o co chodzi... Większość tych pseudo warsztatów to się nadaje co najwyżej do naprawiania rowerów i to tych produkowanych za komuny.

Miałem kąt +1 i zrobiłem na -1.5 i spadło spalanie na postoju z 0,5 na 0,4l/h oraz silnik bardziej miękko teraz chodzi. Cała operacja trwała 15min. Niestety drgania zostały, także na 99% koło dwumasowe do wymiany.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Słonecznica niezalogowany
25 kwietnia 2018r. o 12:12
no tylko pogratulować,teraz chetnych nie braknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Kamil Barczyk!