Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Starsza Pani

~~Migdałowa Cebulica niezalogowany
20 marca 2019r. o 10:45
~~Dyniowy Dąb napisał(a): Sugeruję za nielegalny handel i nagabywanie wzywać Straż Miejską. A dodatkowo poinformować skarbówkę. To podlega pod przestępstwo karno-skarbowe.


Dokładnie. I jeszcze do Sanepidu zgłosić, niech sprawdza jakość tych jajek. Pani jest niezwykle upierdliwa. Pcha się z tymi jajkami pod koła samochodów na parkingach, zaczepia ludzi i siła wciska te jajka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Leszczyna niezalogowany
20 marca 2019r. o 15:21
~~Śnieżnobiały Aster napisał(a): jaja
jaja śmierdzą
jaja małe
jaja duże
jaja śmierdzą ,
a ja nie wiem
sam
co z jajami zrobić mam ?


oddać w dobre ręce bo zgniją nie nie będzie z nich pożytku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza