Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Strach przed lataniem

~~Marengo Jaskier niezalogowany
23 maja 2020r. o 20:55
Witam.Szukam dobrego psychologa, który pomoże mi przezwyciężyć lęk przed lataniem.Czy możecie kogoś polecić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszary Pierwiosnek niezalogowany
25 maja 2020r. o 0:29
Stary, ale dobry. Nazywa się Johny Walker
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowordzawy Limnantes niezalogowany
25 maja 2020r. o 10:01
Myślałam, że tylko ja tak mam. Też chętnie z takiej pomocy skorzystam.
Nadmienię, że nie piję alkoholu. Ten specjalista mi nie pomoże :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmelowopłowy Tulipan niezalogowany
25 maja 2020r. o 19:29
Jest na YT kanał Turbulencja.
Prowadzi go pilot Dariusz Kulik.
Warto zobaczyć latanie od kuchni..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Ciemiernik niezalogowany
25 maja 2020r. o 19:35
Napisz o strachu przed jakim lataniem. Samolotem, paralotnią, czy lataniem z siatami po galeriach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Cynia niezalogowany
25 maja 2020r. o 19:47
~~Siwy Ciemiernik napisał(a): Napisz o strachu przed jakim lataniem. Samolotem, paralotnią, czy lataniem z siatami po galeriach.


made my day :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawobrunatna Słonecznica niezalogowany
25 maja 2020r. o 21:12
A może skocz na jakieś lotnisko aeroklubowe i spróbuj poznać latanie od kuchni, a przede wszystkim ludzi i pasjonatów, dla których latanie to całe życie. Najbliższe takie lotnisko masz w Lubinie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!