Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat

urodziny dla dziecka gdzie mozna fajnie zorganizowac urodziny dla dziecka

~mama niezalogowany
23 listopada 2015r. o 20:15
witam rodziców gdzie można zorganizować urodziny dla dziecka oprócz domu i sali zbaw w ostateczności sala ale oprócz tego może jakies pomysły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19445
#KaraMar nieaktywny
21 maja 2018r. o 19:35
Jeśli masz ciekawy pomysł, to bardzo fajne urodziny można zorganizować w domu. Mi sam mój syn podsunął pomysł, abyśmy zorganizowali jego urodziny w klimacie Gwiezdnych Wojen, gdyż jest to jego aktualnie ulubiony film, ale myślę, że taki motyw sprawdzi się na urodziny każdego chłopca. W sieci można dostać masę takich dekoracji na tego typu przyjęcie, chociażby tutaj https://www.partybox.pl/urodziny-chlopca . Ja myślę, że naprawdę dzieciaki się wybawią świetnie na takich urodzinach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiany Głóg niezalogowany
21 maja 2018r. o 20:08
KaraMar napisał(a): Jeśli masz ciekawy pomysł, to bardzo fajne urodziny można zorganizować w domu. Mi sam mój syn podsunął pomysł, abyśmy zorganizowali jego urodziny w klimacie Gwiezdnych Wojen, gdyż jest to jego aktualnie ulubiony film, ale myślę, że taki motyw sprawdzi się na urodziny każdego chłopca. W sieci można dostać masę takich dekoracji na tego typu przyjęcie, chociażby tutaj https://www.partybox.pl/urodziny-chlopca . Ja myślę, że naprawdę dzieciaki się wybawią świetnie na takich urodzinach.


Matka jeszcze dorabia ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Wierzba niezalogowany
22 maja 2018r. o 13:41
Gród Rycerski w Brzezniku organizuje ciekawe urodziny dla dzieci. Robiłam tam kiedyś urodziny córce. Ogrodzony teren, pomysłowe zabawy, konkursy, miejsce na pieczenie kiełbasek, ogrzewany budynek w razie złej pogody, miejsce do tańca. Właścicielka pomocna i sympatyczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
23 maja 2018r. o 9:03
~mama napisał(a): witam rodziców gdzie można zorganizować urodziny dla dziecka oprócz domu i sali zbaw w ostateczności sala ale oprócz tego może jakies pomysły

Czy to na prawdę takie ważne gdzie zrobicie imprezę? Ile będzie na niej gości? I koniecznie żeby im szczeny opadły. Zamek Kliczków qrna wynajmij! Zastaw się a postaw się.
A potem lament że dziecko to pustak i materialista.
Jeśli już to skromna impreza w domu w gronie rodziny i prawdziwych przyjaciół. I zapowiedzieć gościom że drogie prezenty odpadają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Rozplenica niezalogowany
24 maja 2018r. o 8:34
congee.pl jest chyba najtańsza z tych stron, myślę że warto porównać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Calibrachoa niezalogowany
24 maja 2018r. o 10:35
~~Czerwonobrązowa Rozplenica napisał(a): congee.pl jest chyba najtańsza z tych stron, myślę że warto porównać
Tylko Zamek Kliczkow -konie,basen ,zamek,las,psy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Akademia Rozwoju Edukacji zaprasza!
REKLAMA Cezary Przybylski