Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Jacek Łuczkowski do Rady Powiatu
BolecFORUM Nowy temat

WF w nauczaniu zdalnym czyli dziennik absurdu

~~Jaskraworuda Kalina niezalogowany
31 marca 2020r. o 11:04
Nauczyciel po prostu nie rozumieją, że nauczanie zdalne od nauczania "normalnego" rózni się tylko tym, że jest zdalne...więc dalej powinni nauczać a nie tylko wymagać. Moja córka jest w 6 klasie podstawówki i tylko 2 nauczycieli to rozumie i prowadzi zdalne- nauczanie,czyli są nagrane filmiki, w których nauczyciel tłumaczy krok po kroku temat i dopiero potem zadaje zadania. Na szczęście tak robi nauczyciel z języka polskiego i z matematyki-więc z najistotniejszych przedmiotów- reszta to porażka-podany nr strony i co zrobić i to jest ich nauczanie....smutne..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Liatra niezalogowany
31 marca 2020r. o 11:35
~~Jaskraworuda Kalina napisał(a): Nauczyciel po prostu nie rozumieją, że nauczanie zdalne od nauczania "normalnego" rózni się tylko tym, że jest zdalne...więc dalej powinni nauczać a nie tylko wymagać. Moja córka jest w 6 klasie podstawówki i tylko 2 nauczycieli to rozumie i prowadzi zdalne- nauczanie,czyli są nagrane filmiki, w których nauczyciel tłumaczy krok po kroku temat i dopiero potem zadaje zadania. Na szczęście tak robi nauczyciel z języka polskiego i z matematyki-więc z najistotniejszych przedmiotów- reszta to porażka-podany nr strony i co zrobić i to jest ich nauczanie....smutne..
mój syn tez 6 klasa i tylko pani od j. polskiego próbuje uczyc zdalnie..reszta olewka totalna...już nie wspomnę o j. angielskim...masakra
a ten pan od w-f ma teraz chyba mega czkawkę i tez mu nie zazdroszczę...chyba się pogubił biedaczyna w tym zakupczynym systemie..

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopiwny Chmiel niezalogowany
31 marca 2020r. o 15:23
Nasza Pani wysyła zadania z W-F do wykonania i super ,ale nagrywanie i prowadzenie dzienników to jest nieporozumienie.Nawał materiału do przerobienia mnóstwo lekcji i zadań domowych siedzimy po kilka godzin i wystarczy! Czas na oceny z w-f jeszcze będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawa Czeremcha niezalogowany
31 marca 2020r. o 16:13
Spokojnie, nie krytykujcie nauczycieli - oni mają wytyczne i dostosowują sie do nich, nauczyciele WF - również. Tyle macie teraz do roboty, by dziećmi się zająć.
Możecie nawet poczytać książki, jeśli pamiętacie, co to jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Fasolnik niezalogowany
31 marca 2020r. o 18:35
~~Siwawa Czeremcha napisał(a): Spokojnie, nie krytykujcie nauczycieli - oni mają wytyczne i dostosowują sie do nich, nauczyciele WF - również. Tyle macie teraz do roboty, by dziećmi się zająć.
Możecie nawet poczytać książki, jeśli pamiętacie, co to jest.
.... a wy myślicie że wszyscy siedzą w domu. Ludzie normalnie pracują a dzieci same odrabiają zadania w domu. Jedyne jednostki nie pracujące w naszym hrabstwie to nauczyciele i to nie potrafię obsłużyć komputera a już nie wspomnę o nagraniu lekcji. Mój syn jest w szóstej klasie. Ja z mężem codziennie idziemy do pracy. Nikt go nie kontroluje z lekcji bo nie mam takiej potrzeby ani na to czasu. Od tego są nauczyciele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Fasolnik niezalogowany
31 marca 2020r. o 18:35
~~Siwawa Czeremcha napisał(a): Spokojnie, nie krytykujcie nauczycieli - oni mają wytyczne i dostosowują sie do nich, nauczyciele WF - również. Tyle macie teraz do roboty, by dziećmi się zająć.
Możecie nawet poczytać książki, jeśli pamiętacie, co to jest.
.... a wy myślicie że wszyscy siedzą w domu. Ludzie normalnie pracują a dzieci same odrabiają zadania w domu. Jedyne jednostki nie pracujące w naszym hrabstwie to nauczyciele i to nie potrafię obsłużyć komputera a już nie wspomnę o nagraniu lekcji. Mój syn jest w szóstej klasie. Ja z mężem codziennie idziemy do pracy. Nikt go nie kontroluje z lekcji bo nie mam takiej potrzeby ani na to czasu. Od tego są nauczyciele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Cezary Przybylski