Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zwrot podatku

~~Edek niezalogowany
21 lutego 2022r. o 20:34
~~Eee napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Edek napisał(a): Jest już szczęśliwiec ze zwrotem podatku za 2021 ?
A i jeszcze. Ile teraz powinno być na fiszce w rubryce ulga podatkowa... 465 PLN jest u mnie lub coś około tego...to dobrze ?

Idealnie Edek ,idealnie . pamiętaj aby w pit-a wpisać wszystkie otrzymane zasiłki z MOPS-u.
No to oczywiste przecież. Ty jesteś od tego, żeby mnie utrzymywać. Weź już drugi etat, bo potrzeby mi wzrastają. No i dbaj o siebie, żebyś nie poszedł na rentę i broń Boże nie rób mi konkurencji w MOPSie. Cmoczek dla Ciebie i do roboty...do roboty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Malwa niezalogowany
22 lutego 2022r. o 12:15
~~Edek napisał(a): Jest już szczęśliwiec ze zwrotem podatku za 2021 ?
A i jeszcze. Ile teraz powinno być na fiszce w rubryce ulga podatkowa... 465 PLN jest u mnie lub coś około tego...to dobrze ?


Jest. PIT zatwierdziłam 15.02. we wtorek, a w czwartek 17.02. miałam kasę na koncie.
Oczom nie wierzyłam, ale jednak :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malwina niezalogowany
2 marca 2023r. o 15:18
Czy ktoś dostał już zwrot podatku ? Deklarację złożyłam 15 lutego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 marca 2023r. o 15:25
Tak. 27.02
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
3 marca 2023r. o 9:39
~~Malwina napisał(a): Czy ktoś dostał już zwrot podatku ? Deklarację złożyłam 15 lutego


pit 21.02
zwrot 28.02
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dwemi niezalogowany
3 marca 2023r. o 11:47

Follow the link and choose the products for your health
At our online pharmacy, we are committed to providing our customers with the best possible value for their money, without ever compromising on quality or service.

https://for-love.store/
Quality drugs without a prescription
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Anna Zug!
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza