ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4704, 20 września 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tylko na Bolcu23 lutego 2016r. godz. 11:40, odsłon: 31820, Kazimierz Marczewski
Największy na Dolnym Śląsku wielofunkcyjny kompleks przydrogowy zlokalizowany przy autostradzie A-4.
Bolesławiec - Informacje: Auto Port Godzieszów Henryk i Agnieszka Partyka (fot. Krzysztof Krzemiński)

W Redakcji Gazety i Portalu Bolec.Info gościliśmy bolesławieckich przedsiębiorców Agnieszkę i Henryka Partyka.  Henryk Partyka, bolesławianin, jest znanym na naszym rynku developerem. Jak mówi Henryk Partyka swój wymarzony biznes zaczynał od zera,bez kapitału,lecz z wiarą,że uda się zostać biznesmenem z prawdziwego zdarzenia. Udało się, chociaż chciałby więcej,bo biznes  według niego nie ma ograniczeń, a wygrywają w nim ci, którym po prostu się chce" chcieć"..

Możliwość rozwoju przedsiębiorczości,to efekt zmian ustrojowych politycznych i gospodarczych w Polsce po roku 1989. Aktywność polskich przedsiębiorców jest ogromna, zwłaszcza po wejściu Polski do Unii Europejskiej 2004 r. Nie zawsze wszystkim się udaje,ale są wśród inwestorów tacy, którzy zaskakują swoimi pomysłami, odwagą inwestycyjną i skutecznością działania.

Jednym z nich jest właśnie Henryk Partyka z Bolesławca,prezes PTS Inwest Group. Sp. z o.o. Spółki Komandytowej, który rozpoczął realizację inwestycji AutoPortu w Godzieszowie w gminie Nowogrodziec. Koszt realizacji  szacuje się na ponad 30 mln zł. Auto Port w Godzieszowie będzie niewątpliwie polską wizytówką w Unii Europejskiej.

Auto Port Godzieszów będzie największym na Dolnym Śląsku wielofunkcyjnym kompleksem przydrogowym zlokalizowanym przy autostradzie A-4. Auto Port bedzie zlokalizowany po obu stronach jezdni, w odległości 24 km od granicy z Niemcami. W skład Auto Portu wejdą między innymi: kantory wymiany walut, dwie stacje benzynowe, myjnie samochodowe, warsztaty naprawcze, parking na 354 samochody osobowe, 201 samochodów ciężarowych, restauracje, tzw. strefa gastronomiczna- w tym także dania typu fast food, wielopowierzchniowe sklepy, pasaż handlowy, apteka, sklepy z regionalnymi wyrobami i rękodziełem, "Chata Polska" podkreślajaca charakter tego miejsca, a także kasyno i inne.

Według Henryka Partyki w ciągu roku od rozpoczęcia inwestycji uda mu się wybudować ten kompleks w całości, a w realizacji tego przedsięwzięcia ma wsparcie swojej żony Agnieszki i całej rodziny oraz lokalnego samorzadu.

-Wybudowanie kompleksu to dopiero I etap działalności, potem trzeba "rozkręcić interes- mówi Henryk Partyka. - Wiąże się to z odpowiednią reklamą i innymi promocyjnymi działaniami. Sądzę, że potrzebny będzie kolejny rok, aby Auto Port zaczął działać na pełnych obrotach. W tym kompleksie znajdzie pracę blisko 100 osób- dodaje.

Henryk Partyka nie tylko intensywie pracuje, znajduje także czas na relaks,rekreakcyjny tryb życia prowadzi razem ze swoją rodziną, gra w tenisa ziemnego, wędkuje, jeździ na nartach, kocha sport. Jest sponsorem  pływaczki Patrycji Faryny, bo wie, że wyczynowy sport wymaga wsparcia fnansowego.

Dużą pomoc otrzymyje od rodziny, żona Agnieszka, która także jest przedsiębiorcą i prowadzi własny biznes, ma kilka kwiaciarni w Bolesławcu, córka Paulina jest studentką we Wrocławiu  architektura wnętrz, ponadto pięknie maluje.

- Moje panie podpowiadają mi i wyrażają  swoje opinie, które w wielu wypadkach realizuję - mówi Henryk Partyka. - Bez ich pomocy nie raz mógłbym być zagubiony - dodaje.

Na filmie video prezentujemy rozmowę z Henrykiem i Agnieszką Partyka.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 3 4 5 6 7 8

klucznick   8 grudnia 2019r. o 10:25

klucznick

Postów: 1319

~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a): Więcej takich aktywnych przedsiębiorców. To oni zmieniają Polskę.
w obozy pracy
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Chabrowa Tawułka   9 grudnia 2019r. o 22:30

~~Chabrowa Tawułka

Postów:

szacunku już brak, a co będzie później...szkoda zachodu..życzę im powodzenia:)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Chabrowa Tawułka   9 grudnia 2019r. o 22:32

~~Chabrowa Tawułka

Postów:

klucznick napisał(a):
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a): Więcej takich aktywnych przedsiębiorców. To oni zmieniają Polskę.
w obozy pracyZgadza się, w obozy pracy, świątek piątek...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Porcelanowy Hibiskus   18 grudnia 2019r. o 13:44

~Porcelanowy Hibiskus

Postów:

Panie Kazimierz jak pan będziesz wspierał takich biznesmenów dawał połowę na inwestycję czy machał mikrofonem w tym komunistycznym sweterku się pytam
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Iliowobłękitny Wyżlin   3 stycznia 2020r. o 8:49

~~Iliowobłękitny Wyżlin

Postów:

witam.Na jaki adres można złożyć CV do Auto Port Godzieszów.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Iliowobłękitny Wyżlin   16 lutego 2020r. o 15:37

~~Iliowobłękitny Wyżlin

Postów:

Orientuje się ktoś gdzie można złożyć CV do Aoto Port Godzieszów
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Czerwonopomarańczowa Gynostemma   16 września 2020r. o 4:26

~Czerwonopomarańczowa Gynostemma

Postów:

Poszkodowani !
Nie polecam wysyłać CV na Autoport Godzieszów i mieć cokolwiek wspólnego z tymi ludźmi ! Autoport został zbudowany za pieniądze wielu osób a „oficjalnie” przywłaszczony przez te bolesławieckie gwiazdy a raczej spod ciemnej gwiazdy czyli niedouczone małżeństwo z ww.wywiadu. Naciągacze ,oszuści bez skrupułów , bez wstydu i jakiegokolwiek sumienia ! Ze „ swoich” 33% udziałów Autoportu rozdali 85 ! ( teraz to już pewnie więcej ) wyłudzając pieniądze od niewinnych ludzi. Teraz pewnie szukają następnych „ inwestorów „ żeby im inni łeba nie urwali za brak zwrotu pożyczek i inwestycji ;... i żeby mieli za co tankować swoje pokazowe auta. Kredyty i wpisy hipoteczne dłużników nawet na prywatny dom przez co brak możliwości zajęcia jakiegokolwiek majątku przez kolejnych oszukanych ludzi .Nie chodzi tu o hejt ,ostrzegam ,ponieważ nas nikt nie ostrzegł a jak oliwa zaczęła wypływać, zrobiły się tłumy . Ale od tego są sądy, sprawę bada prokuratura . Ja nieodpuszczę.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Ciemnoszary Jabłoń   16 września 2020r. o 7:50

~Ciemnoszary Jabłoń

Postów:

Pan Partyka chyba zapomniał za czyje pieniądze wybudował Godzieszów
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 3 4 5 6 7 8

Święto Ceramiki NA ŻYWO z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.)
"W samo południe" - gościem Wiesław Ogrodnik

Dziś o 12:00 wydanie specjalne programu Bernarda Łętowskiego.