ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4273, 17 lipca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Promedica zaprasza
reklama Promedica zaprasza

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Tekst zlecony10 lipca 2017r. godz. 15:26, odsłon: 673, Zlecony tekst
Czerwiec to wyjątkowo pracowity czas dla wszystkich uczących się.
Bolesławiec - Informacje: Jak wybrać najlepszą pożyczkę dla studenckich potrzeb? Jak wybrać najlepszą pożyczkę dla studenckich potrzeb? (fot. )

Szczególnie ciężko miewają w tym okresie studenci, którzy muszą zaliczyć tak zwaną sesję egzaminacyjną. Studia są tak skonstruowane, iż najwięcej pracy jest właśnie w tym okresie. Dla wielu żaków funkcjonowanie w tym czasie jest wyjątkowo trudne, a wpływa na to też fakt problemów finansowych, gdyż wielu studentów pracuje na swoje utrzymanie, a ciężko łączyć taki ogrom obowiązków. Problem zauważyły instytucje pozabankowe, które wychodzą ze swoją ofertą właśnie dla studentów.

Jeszcze przed kilkoma laty, studenci mogli liczyć tylko i wyłącznie na pomoc swoich rodziców czy dziadków. Nie było szans, aby ubiegać się o kredyt pracując tylko dorywczo. Dziś sytuacja wygląda inaczej. Parabanki zauważyły potrzeby studentów oraz to, że mogą to być sumienni klienci, szczególnie gdy chodzi o pożyczenie niewielkich kwot, sięgających kilku tysięcy złotych. Dlatego, jeśli jesteś studentem w potrzebie, możesz poszukać i wybrać spośród firm, które oferują pożyczki. Pożyczki dla studentów na dobrych umowach oferuje kilka firm, a jedną z nich jest Szybka Gotówka, warto poczytać o korzyściach, jakie oferuje ta najbardziej znana firma pożyczkowa klientom już od 18 roku życia. Korzyści płynących z pożyczania w dobrych firmach jest wiele, a są to między innymi:

  • wysoka jakość obsługi klienta,
  • obsługa klienta jest dostępna 24 godziny, przez cały tydzień,
  • termin spłaty może zostać osobiście dobrany,
  • istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty zadłużenia.

Mało tego, firma Szybka Gotówka ma także ciekawą promocję dla swoich nowych klientów, a jest to pierwsza pożyczka za darmo. Oferta ta dostępna jest dla tych, którzy ubiegają się o pieniądze online, czyli przez internet. Jeśli jesteś studentem z całą pewnością taka droga ubiegania się o pożyczkę bardzo Ci się spodoba. Warto też wiedzieć, że pieniądze mogą być Ci przyznane nawet w 15 minut, co jest ważne, gdy pilnie potrzebujesz pieniędzy.

Szukając dodatkowych środków na bieżące potrzeby zwróć uwagę na fakt, iż parabanki nie pytają o cel na jaki przeznaczysz pożyczone pieniądze. W przypadku kredytów prawo wymaga określenia celu na jaki brane są środki finansowe. Celem takim nie mogą raczej być bieżące płatności, czynsz czy już w ogóle impreza studencka. Parabanki na to nie zwracają na to uwagę.

Interesując się zaciągnięciem pożyczki powinieneś zainteresować się najlepszymi ofertami na rynku. Warto sprawdzić takich usługodawców jak:

  • Freezl,
  • Szybka Gotówka,
  • Vivus,
  • Filarum.

Pamiętaj też, że każda pożyczka może być dobra i pomocna jeśli jest brana odpowiedzialnie. Pożyczanie pieniędzy jest rzeczą całkowicie normalną i dobrze się stało, że już na poziomie zdobywania wiedze możesz wspomóc się finansowo. Jednak pamiętaj, aby korzystać tylko ze sprawdzonych firm. Lepiej unikaj nikomu nieznanych firm osiedlowych. Gdy już wybierzesz interesującą Cię firmę dokładnie zapoznaj się z umową. W niej to znajdziesz wszelkie zapisu, które warto znać przed wzięciem pożyczki.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Temat zamknięty Strona 1

Wacek80   26 stycznia 2018r. o 16:00

Wacek80

Postów: 1Zmoderowano 17.06.2019 godz.12:41 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

W górę   Temat zamknięty Strona 1