ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4035, 21 listopada 2018r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum

REKLAMA Netia zaprasza

BolecForum


Tylko na Bolcu
Charytatywny bieg dla małej Julii startuje!
19 lipca 2018r. godz. 12:21, odsłon: 4195

Już jutro ultramartończyk Krzystof Czerepak zaczyna bieg dla małej Julii. Przebiegnie z zachodu na wschód

Bolesławiec - Informacje: Charytatywny bieg dla małej Julii startuje!
Ultramaratończyk (fot. Krzysztof Czerepak)

Ultramaratończyk, uczestnik ultrabalatonu na Węgrzech, człowiek z pasją - Krzysztof Czerepak, już jutro zacznie 420 kilometrowy bieg wybrzeżem Polski. 

Jutro o 8:00 rano, Krzysiek wystartuje w Świnoujściu spod granicy Niemiecko-Polskiej i wyruszy w ultramaraton, który ma na celu pomoc małej Julii.

Jak czytamy na stronie PolakPomaga:„Juleczka jest pełną życia, ciekawską i dążącą za wszelką cenę do postawionego sobie celu dwulatką, nie zdającą sobie póki co sprawy jak ciężką drogą i walką będzie jej wejście w dorosłość. Ból i walka będzie towarzyszył jej do osiągnięcia wieku, w którym ciało już nie wzrasta.

O wadzie córeczki rodzice dowiedzieli się dopiero przy porodzie. Był to dla nich wielki szok, ponieważ nikt z lekarzy nie potrafił powiedzieć dlaczego nóżki Julki są powyginane, chudziutkie i brak w nich paluszków. Dopiero zdjęcie RTG pokazało brak kości strzałkowej w prawej nóżce, piszczel wygiętą w łuk, znikomy i nieruchomy staw skokowy oraz brak dwóch promieni w stopie, przez co jest ona znacznie węższa i brakuje w nich dwóch paluszków. Lewa nóżka posiada zarys kości strzałkowej, piszczel również jest wygięta. Staw skokowy ma lekki zasięg ruchu, ale również jest do "naprawy". W stopie nie ma jednego promienia, przez co jest węższa i brakuje jednego paluszka. Dotychczas Julię diagnozowano w Poznaniu. Na szczęście nie poddano jej jeszcze żadnej ingerencji chirurgicznej, gdyż w naszym kraju nie dają żadnej gwarancji na powodzenie takich operacji. Lekarze w Polsce nie posiadają odpowiednich kompetencji oraz sprzętu. Leczenie tutaj to męka fizyczna i psychiczna dla dziecka, gdyż operacji jest dużo i nikt nie daje na nie gwarancji powodzenia.”

Jeżeli chcecie pomóc Julii możecie kliknąć tutaj i tam wesprzeć akcje Krzysztofa. 

Maratończyk ma plan przebiegać około 42 km dziennie, robiąc przerwy tylko na posiłek oraz odpoczynek. Wraz z Krzysztofem na trasie będzie jego przyjaciel - Krzysztof Pawlik, który będzie zapewniał obstawę w samochodzie. 

 

Krzysztof Czerepak chciałby przekazać podziękowania dla:

Głównego sponsora biegu Pan Marcina Pitery prezesa firmy MP TRANS, wspierajacych akcje, między innymi: Marleny Fiałek - kierownika okręgu towarzystwa ubezpieczeniowego OVB, Andrzeja Stankiewicza - vice prezesa firmy Elektros, Anety Opały - trenera mentalnego, Drukarnii Neograf - za nieodpłatne przygotowanie nam koszulek technicznych i obklejeniu auta oraz Subsar&Głuszek - dietetyka - za pomoc w rozpropagowaniu akcji i przygotowaniu żywienia i suplementacji przed i podczas biegu(Wojtek Szoka)


Podziel się:
Facebook nk.pl
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3

~Szafirowy Łubinnik   20 lipca 2018r. o 11:36

~Szafirowy Łubinnik

Postów:

Niech pieniądze od sponsorów da dziecku a bieganie hobby niech nie powinno łączyć się z chorobą dziecka.To dwie rożne sprawy.Co po drodze znów do ....kapelusza?"Nikt nie widzi ile?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Szafirowy Łubinnik   20 lipca 2018r. o 11:36

~Szafirowy Łubinnik

Postów:

Niech pieniądze od sponsorów da dziecku a bieganie hobby niech nie powinno łączyć się z chorobą dziecka.To dwie rożne sprawy.Co po drodze znów do ....kapelusza?"Nikt nie widzi ile?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zielonoszary Cyprysik   20 lipca 2018r. o 19:56

~~Zielonoszary Cyprysik

Postów:

JESTEM mieszkańcem Osiecznicy od początku wakacji ORLIK na który zostało wydane tyle pieniędzy jest pozamykany nie można grać dla kogo to jest dla nas czy na pokaz szukamy pomocy
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Pawa Jeżyna   20 lipca 2018r. o 22:35

~~Pawa Jeżyna

Postów:

~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a): JESTEM mieszkańcem Osiecznicy od początku wakacji ORLIK na który zostało wydane tyle pieniędzy jest pozamykany nie można grać dla kogo to jest dla nas czy na pokaz szukamy pomocyorlik szyfrem otwierany ,czy kluczem?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3

Wybory samorządowe 2018 w powiecie bolesławieckim
Cezary Przybylski nadal marszałkiem Cezary Przybylski nadal marszałkiem

Umowa koalicyjna w Sejmiku została podpisana. Prawo i Sprawiedliwość będzie rządzić na Dolnym Śląsku.

Bolesławieckie Święto Ceramiki (15-19.08.2018r.) - raport specjalny
Zbierali pieniądze dla Klekusiowa Zbierali pieniądze dla Klekusiowa

Udało się podczas podróży zebrać Ceramicznym Expressem kwotę 2194,34 zł.