ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4184, 19 kwietnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zamek Kliczków zaprasza!

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Wideo6 września 2018r. godz. 18:06, odsłon: 18421, Bolec.Info
Kolejny kandydat na prezydenta Bolesławca rozpoczyna kampanię wyborczą. Trwa konwencja programowa Impulsu Miasta.
Bolesławiec - Informacje: Małkowski prezentuje swój program Maciej Małkowski podczas konwencji programowej (fot. Bolec.Info)

Kilkadziesiąt osób uczestniczyło w konwencji wyborczej kandydata na prezydenta Bolesławca w tegorocznych wyborach samorządowych Macieja Małkowskiego.

Kandydat był bardzo dobrze przygotowany i w sposób transparentny przedstawił swój program.

Maciej Małkowski chce likwidacji straży miejskiej. Zaraz po wyborach jak zostanie prezydentem Bolesławca przeprowadzi wewnętrzny audyt i to będzie koniec układu zamkniętego i partii prezesów. Dokonana reorganizacja pozwoli zaoszczędzić dużo pieniędzy, które chce przeznaczyć na różne cele: wprowadzi "Impulsowe becikowe"  2000 zł dla urodzonego dziecka( jeżeli rodzina jest zameldowana w Bolesławcu trzy lata, rozwiąże problemy związane z powiatowym szpitalem, wprowadzi szybki system interwencji dla starszych ludzi, specjalny system SMART CITY - usprawnienie komunikacji wewnętrznej w mieście, wybuduje halę widowiskowo - sportową i zmieni zasadniczo podejście do organizacji sportu.

Maciej Małkowski mówił, że jest najlepszym kandydatem na prezydenta Bolesławca, bo jest niezależny i nigdy nie był w żadnej partii, kocha mieszkańców Bolesławca, kocha ludzi i potrafi połączyć różne pokolenia.

Na zakończenie swojego przemówienia Maciej Małkowski powiedział, że wrócą do Bolesławca słonie, a uczestnicy konwencji, że na tych słoniach wjedzie nowy prezydent, którym według obecnych zostanie Maciej Małkowski.

Macieja Małkowskiego swoją obecnością wspierała żona Małgorzata.

Czy to najlepszy kandydat? Oceńcie sami.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Temat zamknięty Strona << < 39 40 41 42 43 44

~~Miodowy Szupin   24 października 2018r. o 20:23

~~Miodowy Szupin

Postów:

~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a): Impulowicze- przegraliście katastrofalnie. Po pierwsze wywaliliście majątek na kampanię, która nie doprowadziła do II tury. Po drugie - mrzonki o silnej opozycji z PIS-em zakończyły się katastrofą bo Roman dogaduje się z Rusem. Układanki z Ogrodnikiem okazały się g....no warte. Po trzecie - tylko patrzeć jak Pani Iwona Bojko pożegna się ze stanowiskiem w CIK. Po czwarte - utopiliście BTS bo kranik z kasą zostanie zakręcony w mieście i powiecie. Panie Jacku - po co Panu to było? Zostaniecie w mieście i powiecie opozycją z Platformą Samorządową, która nie będzie skora do nawalanek z Romanem. Dramat.
Ten post pokazuje ile cynizmu może być w człowieku z Ratusza i że dla koryta są w stanie robić świństwa.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~~Buraczkowa Kokoryczka   24 października 2018r. o 20:35

~~Buraczkowa Kokoryczka

Postów:

~Błękitnawy Fiołek napisał(a): Roman+Przybyski+PIS=Wstyd
Pis zaprasza do koalicji nie po to by wspolrzadzic ale po to by pożreć przystawke (Leper,Giertych ,inni). Niech Przybylski i Roman o tym pamiętają.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~~Modrawa Sośnica   24 października 2018r. o 21:57

~~Modrawa Sośnica

Postów:

~~Buraczkowa Kokoryczka napisał(a):
~Błękitnawy Fiołek napisał(a): Roman+Przybyski+PIS=Wstyd
Pis zaprasza do koalicji nie po to by wspolrzadzic ale po to by pożreć przystawke (Leper,Giertych ,inni). Niech Przybylski i Roman o tym pamiętają.


przystawką chce być Impuls... ;) programowo zwalcza uklad ;)
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~~Perłowy Driakiew   24 października 2018r. o 22:56

~~Perłowy Driakiew

Postów:

~~Porcelanowy Judaszowiec napisał(a): Miejscowi liderzy ,główkują ,jak wytłumaczyć swym wyborcom Wielkie oszustwo, czyli powrót Romana do pisowskich korzeni i sojusz Pis z Przybylskim aktualnie Bezpartyjnym.
Wszystko dla dobra mieszkańców- Po pierwsze mieszkańcy!
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~~Kasztanowatoczerwona Tunbergia   25 października 2018r. o 13:50

~~Kasztanowatoczerwona Tunbergia

Postów:

Panie R oman to będzie najgorsze świństwo jakie zrobi pan swoim wyborcom, połączenie się z PiS Druga rzecz kiedy będzie zlikwidowana STRAZ MIEJSKA to są darmozjady lepiej te finanse spozytkować na lepsze cele , oni nic nie wsnszą ani nie pomagają miastu ,,,, jako wyborca pana oczekuję odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

~~Jasnoniebieski Jałowiec   25 października 2018r. o 14:02

~~Jasnoniebieski Jałowiec

Postów:

~~Kasztanowatoczerwona Tunbergia napisał(a): Panie R oman to będzie najgorsze świństwo jakie zrobi pan swoim wyborcom, połączenie się z PiS Druga rzecz kiedy będzie zlikwidowana STRAZ MIEJSKA to są darmozjady lepiej te finanse spozytkować na lepsze cele , oni nic nie wsnszą ani nie pomagają miastu ,,,, jako wyborca pana oczekuję odpowiedzi.
Roman w sprawie połączenia Bezpartyjnych z PIS nie miał nic do powiedzenia karty rozdaje Przybylski i prezydent Lubina Raczynski. Sprawę nadzoruje Jarek Kaczyński.
Zgłoś do moderacji Temat zamknięty  

W górę   Temat zamknięty Strona << < 39 40 41 42 43 44