ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4129, 23 lutego 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum

REKLAMA Netia zaprasza

BolecForum


Tylko na Bolcu
Awans trenera FA Bolesławiec
21 września 2018r. godz. 10:11, odsłon: 5755

Sebastian Łokaj został II trenerem FASE Szczecin U-17 i trenerem przygotowania motorycznego w FASE Szczecin.

Bolesławiec - Informacje: Awans trenera FA Bolesławiec
Sebastian Łokaj (fot. Football Academy Bolesławiec)

Wraz z rozpoczęciem sezonu rozgrywkowego 2018/2019 bardzo miło nam poinformować o awansie, a zarazem podziękować trenerowi Sebastianowi za dotychczasową współpracę.

Cechujący się profesjonalizmem i duża charyzmą trener Sebastian Łokaj został II trenerem FASE Szczecin U-17 i trenerem przygotowania motorycznego w FASE Szczecin.

FASE, czyli w rozwinięciu Football Academy School of Excelence znajdujące się w Szczecinie i jest częścią rozbudowanej Fundacji Football Academy. Jest to szkoła sportowa, która szkoli jednych z najlepszych zawodników z całej Polski o czym świadczą powołania młodych zawodników FASE do młodzieżowych Reprezentacji Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Drużyna w której trener ma przyjemność pracować, bierze udział w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17, czyli w najwyższej klasy rozgrywkowej dla młodzieży w Polsce.

- Jesteśmy przekonani, że w nowych wyzwaniach trener poradzi sobie doskonale, a zawodnicy których prowadzi będą walczyć o coraz wyższe cele i odnosić same sukcesy - mówi manager FA Damian Sawczak. - Awans trenera Sebastiana Łokaja jest dla mnie, jako menadżera Football Academy Bolesławiec powodem do dumy. Z jednej strony żałuję, że tak dobry trener odszedł z FA Bolesławiec, a z drugiej, życzę powodzenia w prowadzeniu jednych z najlepszych zawodników w Polsce w kategorii U-17. Awans ten pokazuje, że stawiając sobie poprzeczkę wysoko i nieustannie podnosząc swoje umiejętności można osiągnąć bardzo dużo. Jako menadżer staram się zawsze wspierać swoich trenerów w ich rozwoju osobistym. Wychodzę z założenia, że jeśli trener ma być dobry, to musi regularnie poszerzać swoją wiedzę. Jest to kolejny z moich trenerów, który przez udział w projektach Football Academy został zauważony na arenie ogólnopolskiej. Dziękuję za dotychczasową współpracę Sebastianowi i cieszę się, że będzie dzielił się z nami swoją wiedzą w trakcie szkoleń wewnętrznych, które regularnie odbywają się w gronie trenerów Football Academy Bolesławiec

W Football Academy Bolesławiec trener Sebastian prowadził grupy dziecięce w rocznikach od 2006 do 2010, treningi indywidualne, a razem z trenerem Grzegorzem Kmiecikiem prowadzi Kadrę Polski Football Academy r. 2007.(Football Academy Bolesławiec)


Podziel się:
Facebook nk.pl
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~Ciemnobłękitna Pęcherznica   24 września 2018r. o 7:35

~Ciemnobłękitna Pęcherznica

Postów:

Petarda synu!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Bury Kiścień   25 września 2018r. o 21:00

~~Bury Kiścień

Postów:

GRATULACJE
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

REKLAMA Netia zaprasza