Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat

Dziury na drodze w Łaziskach

~~Marengo Miesiącznica 22 stycznia 2019r. o 7:37
Wykonawca był niechlujny, Przez wiele tygodni blokował pas ruchu na długim odcinku. Widoczność fatalna z powodu ciężkich maszyn budowlanych. Nie zapewnił na ten czas kierowania ruchem ani świateł do ruchu wahadłowego. Martw się kierowco sam, czy na końcu prostej nikt nie nadjeżdża. W miejscu zwężenia stały stare kompletnie nieodblaskowe słupki i barierki, w które po ciemku można było wjechać. A na koniec zostawił niechlujnie załatany asfalt. Piesi maja teraz światła a i tak przechodza jak święte krowy z przystanku w miejscu niedozwolonym rzucajac się pod koła, bo z przystanku do przejścia nie prowadza żadne pasy. Zwolnić trzeba do 20km/h a światło i tak zmienia się na czerwone tuż przed samym nosem. Ten kto to przejście zaprojektował powinien dostać "antynagrodę" za talent projektowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Aukuba 28 marca 2019r. o 5:57
No i jak tam Redakcjo?

Dostaliście jakąś odpowiedź na zapytanie? Na drodze oczywiście nic się nie zmieniło.
Nawierzchnia zniszczona, sygnalizacja źle skonstruowana, utrudnia ruch pojazdów, piesi często przechodzą obok, bo nie chce im się czekać chwilę.

Innymi słowy inwestycja nieprzemyślana, źle wykonana i niepotrzebna. Poprawia minimalnie bezpieczeństwo pieszych, pogarsza radykalnie ruch pojazdów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Len 28 marca 2019r. o 9:59
~Kasztanowoczerwona Szałwia napisał(a): Panie Marczewski proszę pokazać jaki dziury znajdują się na drodze powiatowej pomiędzy Ocicami A Gościszowem. Powinni zamknąć ta drogę. A najlepiej zamknąć osoby odpowiedzialne za tą drogę. Wtedy inni szybko pójdą po rozum do głowy i zrobią remont kapitalny tej drogi.

Za utrzymanie drogi Wojewódzkiej w Łaziskach odpowiedzialny jest Powiatowy Zarząd Dróg w Bolesławcu podobnie jak za drogę powiatową Ocice -Gościszów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Gynostemma 28 marca 2019r. o 10:43
mieszkam w Łaziskach. Codziennie mijam te światła. Nie są źle skonstruowane. Działają dobrze. Co do dziur i wykonania to chyba gmina zleciła założenie świateł? jestem ciekaw czy firma dostała za to pieniądze. Nie mogę zrozumieć jak ktoś mógł być takim asem żeby tak spierdzielić zalanie asfaltu. Codziennie jak na to patrze to mne przeraża że ktoś wziął za to pieniądze. Nigdy czegoś takiego nie robiłem ale wiem że z pomocą youtube zrobiłbym to lepiej. Bolec info czekamy na wyjaśnienie sprawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy