ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4129, 23 lutego 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Tylko na Bolcu
Roman z Gwiazdowskim
12 lutego 2019r. godz. 13:40, odsłon: 3007

Bolesławieccy samorządowcy pójdą do eurowyborów z Gwiazdowskim? Na razie wspierają jego kampanię.

Bolesławiec - Informacje: Roman z Gwiazdowskim
Robert Gwiazdowski w Bolesławcu (fot. Starostwo Powiatowe w Bolesławcu)

- To jest facet, który przeprowadził u siebie w mieście postsolidarnościową dekomunizację. Nie ma u niego już struktur PO, struktury PiS-u się rozsypały. Oni chcieli zrobić koalicję przeciwko niemu. Przeciwko prezydentowi, który chciał wprowadzić darmowe... no nie darmowe - trzeba płacić podatki... przejazdy środkami lokomocji miejskiej, zniósł podatek od nieruchomości. Facet mi się spodobał - tak o prezydencie Piotrze Romanie, jednym z liderów Bezpartyjnych Samorządowców, mówił dziś na konferencji prasowej obwieszczającej powstanie ruchu Polska Fair Play Robert Gwiazdowski. Taką nazwę ma nosić komitet wyborczy tworzony do eurowyborów przez Gwiazdowskiego i Bezpartyjnych Samorządowców.

Podczas konferencji wystąpił także Piotr Roman. Prezydent Miasta zaprezentował się zdecydowanie lepiej niż Robert Gwiazdowski -  z dobra prezencją mówił o roli samorządu dobrze dobierając słowa.

Piotr Roman i starosta Tomasz Gabrysiak w oficjalnych samorządowych kanałach informacyjnych prowadzonych za pieniądze podatników promowali spotkanie z Gwiazdowskim w Bolesławcu. Według posiadanych przez nas informacji, Gwiazdowski nie poniósł kosztu wynajęcia teatru i organizacji spotkania, być może dostał od powiatu obiekt do dyspozycji za darmo. Jeśli tak się stało (obecnie czekamy na odpowiedzi na nasze pytania z powiatu) istnieje prawdopodobieństwo, że samorząd zasponsorował promocję lidera nowego ruchu politycznego, z którym nasi lokalni samorządowcy wchodzą we współpracę.

- Bardzo wiele nas łączy z propozycjami pana profesora, z propozycjami stworzenia Polski Fair Play  - powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej w Warszawie prezydent Bolesławca Piotr Roman.Piotr Roman, Tomasz Gabrysiak i Cezary Przybylski podczas spotkania z Robertem Gwiazdowskim  w Teatrze Starym w Bolesławcu.

Można odnieść wrażenie, że oficjalne samorządowe kanały informacyjne, jak na przykład profil facebookowy starostwa powiatowego, już zaczęły kampanię wyborczą Gwiazdowskiego. Na Facebooku starostwa czytamy na przykład takie oceny profesora: 

"Kiedy Polacy zaczną w końcu zarabiać więcej?

Profesor dr hab. Robert Gwiazdowski nie podaje terminu, ale zapewnia i udowadnia, że wie jak to zrobić. Wybitny prawnik, specjalista od podatków, myśliciel i komentator społecznych i ekonomicznych zależności przyjechał do Bolesławca na zaproszenie prezydenta Piotra Romana i starosty Tomasza Gabrysiaka. (...)

Profesor Gwiazdowski sprzeciwia się nierównemu traktowaniu kobiet, które wykonując taką samą pracę jak mężczyźni zarabiają mniej.Teorie profesora Gwiazdowskiego zmuszają do myślenia, prowokują do skonfrontowania ich z teoriami innych ekonomistów i prawników. To wartość sama w sobie, bo im więcej wiedzy z różnych źródeł posiądzie Polak - podatnik, tym łatwiej będzie mu interpretować pomysły i obietnice polityków."

Spotkanie z Gwiazdowskim było promowane także na profilu facebookowym i na stronie www Urzędu Miasta. Tak Piotr Roman i Tomasz Gabrysiak promowali Gwiazdowskiego w Bolesławcu.(Bolec.Info)


Podziel się:
Facebook nk.pl
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5

Pannazdzieckiem   13 lutego 2019r. o 16:51

Pannazdzieckiem

Postów: 11992

~Indygowy Rannik napisał(a): Imperator Poncjusz Romanus wprowadza nową wiarę ciemnemu ludowi ,teraz przyświecać mu będzie nowa gwiazda ,Gwiazdowski,oby to nie była ciemna gwiazda


A ja tam lubię profesiurów . Gwiazdowski szczególnie mi się podoba , bo od lat gadam o pieniądzu fiducjarnym , a profesiur łod łykonomi nabrał wody i kałjełę łobi w Bolesławcu klepiąc się po plerach z włodarzami tego grajdołka , jak mawia Papuga. Chyba pójdę po piwo , bo tej rzeczywistości na trze ... nie da się oglądać . Pan Dwuimienny i Pan Cezary w towarzystwie krętaczo - chapacza pomiotu po Balcerowiczu , no qurwa mać , jakie autorytety , tacy samorządowcy.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ziemistoszary Jesion   14 lutego 2019r. o 10:08

~~Ziemistoszary Jesion

Postów:

~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): A ja mam pytanie, czy Judasz już spakowany?


Nie obrażaj tak gadając, obrażasz całą bolesławiecką klasę polityczną z pierwszej A
szkoły podstawowej naszej Pani Kochliwej i spragnionej miłości własnej. Ona cała stoi zdradą, to najskuteczniejsza metoda walki politycznej.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5

REKLAMA NC+ zaprasza