ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4160, 26 marca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama KOMFORT zaprasza
reklama Zapraszamy

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Tekst zlecony13 lutego 2019r. godz. 08:48, odsłon: 2203, Zlecony tekst
Sprawienie, że ona jest pod ogromny wrażeniem, a do tego bardzo cię pragnie, wymaga wprawy i doświadczenia.
Bolesławiec - Informacje: 7 sposobów, jak oczarować kobietę 7 sposobów, jak oczarować kobietę (fot. )

Kobieta chce i musi zostać oczarowana i uwodzona. To pewne, że tego pragną kobiety i potrzebują takiego właśnie zachowania mężczyzn. Jednak trzeba sobie szczerze powiedzieć, że wiele zachowań mężczyzn w obecnych czasach są nieoryginalne i oklepane. Przez to oczarowanie kobiety nie jest takie łatwe.

Sprawienie, że ona jest pod ogromny wrażeniem, a do tego bardzo cię pragnie, wymaga wprawy i doświadczenia. Nie trzeba do tego wielkich gestów i poświęcenia. Takie czyny zazwyczaj wydają się oklepane i mało atrakcyjne.

Trzeba więc mieć dobry gust i klasę, by móc oczarować kobietę. A okazuje się, że drobne gest są obecnie najlepiej postrzegane - zauważają autorzy strony https://memberxxl.pl/.

1. Nie bądź na każde zawołanie

Kobiety nie lubią facetów, którzy pojawiają się na każde skinienie palcem. O tym zapomina wielu mężczyzn, ponieważ wydaje im się, że tego właśnie szukają współczesne kobiety. Jednak nie jest to właśnie to. Jeśli za łatwo dajesz się zmanipulować i robisz wszystko, co ona ci powie, stracisz w jej oczach, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy. Lepiej jest nieraz odmówić, by zaczęła ona doceniać te chwile, kiedy robisz to, o co ona cię prosi. Jednak jeśli zawsze tak będzie, to pojawi się większy problem, ponieważ zacznie się ona nudzić. Tak więc pierwszym krokiem do oczarowania kobiety, co może być zaskakujące, jest niebycie na każde jej skinienie i posiadanie własnego zdania.

2. Lepiej na papierze niż przez telefon

Chcesz ją zaprosić na randkę, ale nie masz pojęcia jak to zrobić? Najprostszym sposobem wydaje ci się napisanie jej wiadomości. Jednak nie zawsze takie rzeczy się sprawdzają. Jeśli jest ona atrakcyjną kobietą, a na pewno jest, skoro się nią interesujesz, to z pewnością nie raz dostała takie prepozycje. Takie SMS-y usuwa ona od razu po przeczytaniu. Jeśli chcesz, by ona się zgodziła, a pierwsze wrażenia, jakie na niej zrobisz, było pozytywne, to lepiej wybierz mniej standardową opcję. Wybierz się do sklepu i zakup plik kolorowych karteczek. Na jednej z nich napisz pytanie, czy pójdzie z tobą na randkę. Połóż ją na stoliku, przy którym siedzi, czy przy jej biurku w pracy. Nie zapomni o tym, by się podpisać i napisać jej swój numer telefonu.

3. Nie zapominaj o komplementach

Wiele mężczyzn zapomina o komplementowaniu swoich kobiet, a także dziewczyn, z którymi wybierają się na randkę. Kobieta na pewno stresowała się spotkaniem i zrobiła wszystko, by wyglądać jak najlepiej. A jeśli ty nawet nie powiesz, że łanie wygląda, będzie to dla niej porażką i poczuje się niedoceniona. Pamiętaj więc o tym, by mówić jej komplementy. Takie zachowanie sprawia, że kobieta widzi, że się starasz i ci zależy.

4. Wyłącz telefon

Nic tak nie denerwuje, jak przychodzące powiadomienia na telefon w czasie randki lub kolacji. Zwłaszcza że takie powiadomienia zazwyczaj sprawiają, że zaczynasz zaglądać w ekran telefonu, by sprawdzić, co do ciebie przyszło. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na kobiecie, to najlepiej zrobisz, jeśli w czasie spotkania lub rozmowy wyłączysz telefon. Dzięki temu kobieta zrozumie, że dajesz z siebie wszystko, by w pełni poświęcić jej swoją uwagę. Takie zachowanie jest docenianie i oczaruje ją na 100 procent.

5. Czytaj książki

To wydaje się głupie, ale mężczyźni, którzy czytają, są atrakcyjni dla każdej kobiety. To cecha, która nie tylko zaskakuje, ale dla większości Pań jest seksowna i godna podziwu. Poza tym, jeśli zaczniesz opowiadać o swoich ulubionych książkach, ona na pewno będzie zaskoczona. W obecnych czasach rzadko kiedy pojawiają się mężczyźni, którzy naprawdę czytają, a to sprawia, że ta cecha staje się jeszcze atrakcyjniejsza niż jeszcze kilka lat temu. Niestety wielu mężczyzn po zakończeniu szkoły odstawia książki i unika ich jak ognia. Nie jest to dobry wybór, a dodatkowo sprawia, że zmniejszają się wasze zdolności umysłowe, a to na pewno nie zwiększy waszych szans u kobiet.

6. Pomagaj jej

Nawet pomoc w zmywaniu naczyń po zjedzonej kolacji, jest czynem, który na pewno zostanie doceniony przez kobietę. Jeśli zaprosiłeś ją na randkę, zaproponuj, że wspólnie zmyjecie naczynia, tak samo zrób, jeśli to ona robiła kolację. Podczas zmywania będziecie blisko siebie, a to pobudza zmysły. A dodatkowo poczuje ona, że jesteś miły, uczynny i pomocy. A w obecnych czasach nie są to cechy, które są charakterystyczne dla mężczyzn. Możesz pomagać również w innych czynnościach. Kiedy ona powie o remoncie, od razu zgłoś się do pomocy. Dzięki temu zobaczy, że się starasz, a to pomoże ci ją oczarować.

7. Zdobywaj się ma małe uprzejmości

Nie musisz jej kupować bukietu róż za 300 złotych, ale zakupienie małego bukietu na pewno będzie miłą niespodzianką. To jedna z rzeczy, które kobiety kochają- prezenty. A nawet kwiaty sprawiają im wiele przyjemności. Dodatkowo możesz zdobyć się również na przepuszczanie ją w wejściu, czy otwieranie jej drzwi od domu, samochodu i w innych miejscach. To zachowanie, które robi wrażenie i na pewno oczaruje twoją partnerkę.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3

~~Karminowoczerwona Rezeda   14 lutego 2019r. o 9:10

~~Karminowoczerwona Rezeda

Postów:

Wystarczy że masz portfel zasobny , nie trzeba szukać żadnej . same się znajdują . żadne czary nie pomogą jak świecisz pustym kontem ha ha albo zajechałeś zwykłym gratem .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Wielbłądza Rudbekia   14 lutego 2019r. o 17:56

~~Wielbłądza Rudbekia

Postów:

Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Wielbłądza Rudbekia napisał(a):
~~Bladozielony Rozmaryn napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Wielbłądza Rudbekia napisał(a): I tym sposobem udowodniłeś jak wielkim chamem i prostakiem jesteś.swoje rady zatrzymaj dla kumpli spod Biedronki.


Nie mam kumpli pod Biedronką oprócz Słonia . Ale chamem i prostakiem już od dłuższego czasu mnie nazywają ... być może dlatego , że kiedy mam dwa zyle ponad stan to dzielę się ze Słoniem . A Vagina powinna być mokra . Tak nas Stwórca skonstruował . Was Piękne Panie i nas głupich facetów Mam jeszcze jeden sposób ... otóż uwielbiam te feromony i ... NATURA STWÓRCY .... NATURĘ STWÓRCY

Ja, prostak i cham uwielbiam Naturę ... i feromony


To kiedy to piwko pod dowolną Biedrą ?

Z ŻULAMI NIE PIJĘ .
Ja również.


To zgłoście się do Biedronia . to nie jest żul , tylko Europejczyk całą gębą , że się tak wyrażę Gdybyśmy mieli trochę więcej takich europejczyków to depopulacja Narodu poszła by całą parą.

Ale wiecie co Drogie Panie ... znam jeszcze kilku innych żuli , nawet takich w krawatach , ci są najgorsi , bo Jezus potrafił umyć stopy biedakowi , Hirek świętej pamięci podzielił się ze mną ostatnim piwem , a Słoniu na mój widok zaciera ręce.

Nie obrażam , ale z Wami też pod biedrą pić nie będę. Nie ten poziom intelektu ...

Miłego dnia :)
Słuszna uwaga,bo do poziomu twego intelektu trudno się komukolwiek zniżyć.Mielibyśmy leżeć pod biedrą wraz z tobą ?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Pannazdzieckiem   14 lutego 2019r. o 18:41

Pannazdzieckiem

Postów: 11992

Komukolwiek nie zalecam . Jestem toksyczny przez te chemitrale i nie mam zwyczaju pić pod Biedronką ... ale na piwo często zapraszam Bolecnautów i Bolecnautki ... nie to żeby oczarować , ot tak , żeby pogadać . Jeśli przestaniemy ze sobą rozmawiać i będziemy tylko na siebie warczeć , to " rozdziobią nas kruki i wrony " .

Postawię pytanie tak , co może zrobić Kobieta , żeby oczarować mężczyznę ? Tylko nie mówcie mi Drogie Panie , że makijażem i ciuchami . Ja mogę być chamem i prostakiem , alkoholikiem i żulem , ale prawdziwa kobiecość to poświęcenie , nie żerowanie na kasie , albo emocjach faceta .

Jestem facetem , to wiem .

Rozumiem , że to dyskusja stricte teoretyczna , bez personalnych wycieczek :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

DP   14 lutego 2019r. o 19:01

DP

Postów: 6249

wierz mi że po Twoim wpisie na temat macicy nie chce się z Tobą dyskutować
zwyczajnie
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Pannazdzieckiem   14 lutego 2019r. o 19:14

Pannazdzieckiem

Postów: 11992

A kto Ci każe Droga DP ? Nie masz takiego obowiązku :) . Podtrzymuje , co napisałem , bo to jest właśnie NATURA . Ale oprócz feromonów istnieje też zawartość Kobiecego Umysłu , którą bardzo sobie cenię . Przeczytaj proszę mój ostatni post i mój szacunek dla Was Kobiet i nie dyskutuj ze mną ... jeśli nie masz ochoty ... ja tam płakać nie będę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

falco   14 lutego 2019r. o 21:02

falco

Postów: 27324

DP napisał(a): wierz mi że po Twoim wpisie na temat macicy nie chce się z Tobą dyskutować
zwyczajnie


czyżby jednak zabrakło Ci tolerancji czy tylko stwierdziłaś tylko że ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Szary Omieg   14 lutego 2019r. o 23:41

~~Szary Omieg

Postów:

Jaanoo napisał(a):
Jaanoo napisał(a):
Jaanoo napisał(a):
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

DP   15 lutego 2019r. o 6:59

DP

Postów: 6249

falco napisał(a):
DP napisał(a): wierz mi że po Twoim wpisie na temat macicy nie chce się z Tobą dyskutować
zwyczajnie


czyżby jednak zabrakło Ci tolerancji czy tylko stwierdziłaś tylko że ...;)

nie zabrakło
ale nie można podążać za kimś , kto pali za sobą wszystkie mosty.
zwyczajnie;)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3