ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4221, 26 maja 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama MAXI BUSY!
reklama ZSET zaprasza

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Tylko na Bolcu16 maja 2019r. godz. 11:37, odsłon: 1621, Marcin Marczewski
Już jutro, w piątek 17 maja 2019r. wspólnie będziemy obchodzić 15. urodziny Portalu Bolec.Info!
Bolesławiec - Informacje: To już 15 lat Bolec.Info! Marcin Marczewski (fot. Bernard Łętowski / Bolec.Info)

Jak ten czas szybko leci! Wydawać by się mogło, że to było wczoraj, gdy w początkach bolesławieckiego internetu – z doświadczeniami zdobytymi w czasach tworzenia MegaPortalu Bolesławiec i pierwszej bolesławieckiej strony informacyjnej boleslawiec.pl (w tamtych czasach prywatnej, nie miejskiej) – uruchamialiśmy nastawiony na lokalną społeczność Portal Bolec.Info! Mija właśnie PIĘTNAŚCIE LAT!

Przy tej okazji mógłbym ponarzekać, że nie jest łatwo; że dzisiaj łatwiej nam przeprowadzić wywiad z posłem czy senatorem niż z prezydentem Bolesławca; że starosta bolesławiecki mówi, że oddzwoni po spotkaniu i nigdy nie oddzwania, przewodniczący rady miasta ma gdzieś mieszkańców i dziennikarzy – po prostu nie odbiera telefonów, a bolesławiecki ośrodek kultury się na nas obraża i usuwa ze swojej strony nasz logotyp.

Tylko czy to rzeczywiście powód do narzekania? Jestem optymistą i tego typu problemy tylko napędzają mnie do dalszej pracy i realizacji kolejnych pomysłów. A to, że władze nas wcale "nie uwielbiają" to tylko dowód na to, że to co robimy od tylu lat, robimy dobrze.

Gdy uruchamialiśmy Bolec.Info w naszym logo była „złamana” wieża ratuszowa, która miała symbolizować to, że zawsze będziemy opisywać fakty takie jakimi są. Bez względu na to czy tym, którzy aktualnie rządzą w mieście czy powiecie się to podoba czy nie.

Dlaczego właśnie tak? Odpowiedź jest prosta – ponieważ od samego początku Portal Bolec.Info tworzymy nie dla władz, ale dla mieszkańców naszego powiatu - naszych Czytelników. I to – obiecuję – nie zmieni się.

To dla Was - Bolecnautów, jako jedyny lokalny portal, uruchomiliśmy kilka lat temu nasze Biuro Redakcji, w którym nasi dziennikarze codziennie czekają na informacje od Was. To dla Was realizujemy liczne transmisje na żywo i jesteśmy tam, gdzie dzieją się ciekawe rzeczy. To dla Was zapraszamy do naszego studia i nagrywamy wywiady z najważniejszymi i najciekawszymi ludźmi z regionu i spoza. To na naszym BolecForum pojawiają się niezliczone tematy i wypowiedzi, które później zmieniają miasto i powiat.

Osobiście jestem też bardzo dumny z naszego zespołu redakcyjnego, który na co dzień pracuje dla Bolec.Info i dla Bolecnautów.

Bernard Łętowski, Kazimierz Marczewski i Wojtek Szoka każdego dnia zbierają dla Was informacje, docierają do informatorów, uczestniczą w lokalnych wydarzeniach i opisują to, co ważne dla nas – bolesławian. To dzięki ich pracy, mimo pewnej blokady informacyjnej ze strony władz miasta i powiatu – publikujemy dla Was sprawdzone informacje, często uprzedzając inne lokalne media!

Wielokrotnie podkreślałem, że to co robimy, robimy dla Czytelników. Jutro (piątek) zaprosimy Was wszystkich, naszych Czytelników, do wspólnego świętowania, które potrwa do końca wakacji! Przygotowaliśmy kilka niespodzianek z okazji urodzin Portalu Bolec.Info. Mam nadzieję, że wszyscy spotkamy się także podczas BolecParty!

 

Marcin Marczewski

redaktor naczelny Bolec.Info

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3

~~Siwawa Szydlica   17 maja 2019r. o 21:19

~~Siwawa Szydlica

Postów:

emem napisał(a):
skorn napisał(a): (ciach)
15 lat a grafika dalej wygląda jak robiona na amidze. Trudno uwierzyć, że to portal prowadzony przez informatyka.


Proszę bardzo skorn, teraz jest inaczej :)
skorn napisał(a):

~xyz napisał(a):

skorn napisał(a): Podobny do Radka Sikorskiego. Zbyt dobrze to nie wróży (czyt. nieodpowiednia osoba na stanowisku)A kimże jesteś Ty skornie.....jeszcze nie widziałem abyś coś aprobował i pochwalał.... twoje posty to wieczne zrzędzenie, czarnowidztwo, krytykanctwo, marudzenie itd itp.... uważasz się/jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim stanowiskuTak.


I to wszystko w tym temacie... zadufanie , narcyzm przerost alter ego i formy nad treścią.... żałosne.... czy jest na tym świecie ktoś kto cię kocha i lubi.... oprócz oczywista samego ciebie i rodzicieli

tyle lat za nami a skorn niczego się nie nauczył ,zero wniosków ,zero poprawy a komentarz xyz nadzwyczaj trafny

kolejnych 15-u lat życzę pomimo kilku minusów jakie widzę ;)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Ciemnobursztynowy Hebe   21 maja 2019r. o 11:02

~Ciemnobursztynowy Hebe

Postów:

Sztuką jest pisanie faktów a nie szukanie sensacji wtedy będziecie mieli poważnie. Teraz różnie u was z tą prawdą bywa !
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

skorn   21 maja 2019r. o 17:19

skorn

Postów: 10491

~~Siwawa Szydlica napisał(a): przerost alter ego


: D

Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

ramaj   21 maja 2019r. o 18:13

ramaj

Postów: 799

~~Siwawa Szydlica napisał(a):A kimże jesteś Ty skornie.....jeszcze nie widziałem abyś coś aprobował i pochwalał.... twoje posty to wieczne zrzędzenie, czarnowidztwo, krytykanctwo, marudzenie itd itp.... uważasz się/jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku


Musiałby najpierw sam siebie polubić.A tak to on jest tu od ...jakby to powiedzieć ,.........ooo...... psucia powietrza.I w tą rolę idealnie się wpasował.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Jasnoniebieska Leszczyna   21 maja 2019r. o 18:34

~~Jasnoniebieska Leszczyna

Postów:

on siebie polubić?
przecież nawet jego chomik popełnił samobójstwo nie mogąc znosić jego codziennej obecności
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3