ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4242, 16 czerwca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamt
reklama

Reklama - zainstaluj Flasha

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Tylko na Bolcu13 czerwca 2019r. godz. 11:20, odsłon: 7080, Kazimierz Marczewski
W ocenie Sądu wywiad z Joanną Świder był bardzo wyważony i nie doszło w nim do pomówienia.
Bolesławiec - Informacje: Świder wygrała z Jancelewiczem Joanna Świder prezes Stowarzyszenia VE -TO (fot. Kazimierz Marczewski)

W Sądzie Rejonowym w Bolesławcu odbyło się posiedzenie, na którym sąd rozpatrywał pozew  Dariusza Jancelewicza, byłego zastępcy burmistrza Miasta i Gminy Nowogrodziec z oskarżenia prywatnego przeciwko Joannie Świder, prezes Stowarzyszenia VE-TO .

Skarżący Dariusz Jancelewicz zarzucił Joannie Świder, że w wywiadzie udzielonym przez nią Bolec.Info został przez pomówiony, co może go narażać na utratę autorytetu w prowadzeniu działalności publicznej. Wywiad przeprowadziliśmy w czerwcu ubiegłego roku. Można go obejrzeć pod tym linkiem: Bolec.Info wywiad z prezes Joanną Świder - YouTube

Sąd Rejonowy wydał wyrok uniewinniający Joannę Świder od przedstawionych przez skarżącego zarzutów. Wyrok nie jest prawomocny, stronom przysługuje odwołanie apelacyjne do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wydanego wyroku i uzasadnienia ustnego Sądu - mówi adwokat Arkadiusz Malak obrońca Joanny Świder.

- Na pewno wystąpimy o pisemne uzasadnienie wyroku - mówi adwokat Dariusza Jancelewicza Janusz Łysiak. - Po analizie tego uzasadnienia rozważymy czy złożyć apelację - dodaje!

Sprawa toczy się od 1 lutego 2018, pisaliśmy o niej Stowarzyszenie VE-TO wygrało z Jancelewiczem i Znowu spotkają się w sądzie

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3

~~Ultramarynowa Surfinia   przedwczoraj o 20:46

~~Ultramarynowa Surfinia

Postów:

~~Ciemnoturkusowy Rumianek napisał(a): Ja myślę ,że Pani Joanna wygrała nie tylko z Jancelewiczem ale i z Relichem tylko dziwnym przypadkiem zginęło 112 kart do głosownia w Nowogrodźcu ?

Pani Joanno szacunek za prawdomówność i pokazywanie patologi w Gminie Nowogrodziec .Musicie dalej patrzeć na ręce Ratuszowemu .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Ciemnobłękitny Pustynnik   12 godz. 55 min. temu

~Ciemnobłękitny Pustynnik

Postów:

Aby tak dalej.Brawo!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3