ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4273, 17 lipca 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamt
reklama Zapraszamy

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


BolecPlotka16 czerwca 2019r. godz. 13:29, odsłon: 2540, Kazimierz Marczewski
Wieść gminna niesie, że posłanka Prawa i Sprawiedliwości stoi za Złotym Krzyżem zasługi dla starosty.
Bolesławiec - Informacje: Zaproś prezydenta, dostaniesz odznaczenie BolecPlotka (fot. Business photo created by kues - www.freepik.com)

Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić Złoty Krzyż Zasługi naszemu staroście i burmistrzowi Lubania prezydent Andrzej Duda przyznał za wystosowanie zaproszenia do odwiedzenia Bolesławca i Lubania. Z tym wnioskiem miała podobno wystąpić posłanka Prawa i Sprawiedliwości, którą widzieliśmy blisko prezydenta i starosty w czasie jego pobytu w Bolesławcu.

Wielokrotnie zwracaliśmy się do Kancelarii Prezydenta o podanie uzasadnienia przyznania tak wysokiego odznaczenia naszemu staroście.

- Uprzejmie informujemy, że Pan Tomasz Gabrysiak został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z 23 maja 2019 r. za zasługi w działalności społecznej i samorządowej. Odznaczenie zostało nadane z inicjatywy własnej Prezydenta RP - napisał anonimowy urzędnik z Kancelarii Prezydenta RP.

Mimo próśb nie podano nam żadnych konkretów, co potwierdza tezę, którą napisaliśmy na początku. Nie udało się nam także ustalić szczegółów działalności społecznej starosty bolesławieckiego.

Wniosek jest więc jeden: zaprosisz Prezydenta RP - możesz zostać odznaczony(a). Potrzebna jest jeszcze dobra znajomość ze znanym posłem lub posłanką Prawa i Sprawiedliwości.

Czekamy więc też na niemal pewne odznaczenie dla prezesa Zakładów Ceramicznych w Bolesławcu, który spełnił wszystkie wyżej wymienione warunki. Dodatkowym plusem jest podjęcie przez prezesa w Zakładach Ceramicznych Pierwszej Damy, dlatego spodziewamy się znacznie wyższego odznaczenia.

Powyższe informacje nie zostały jeszcze potwierdzone, może okazać się, że są nieprawdziwe.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4

emem   18 czerwca 2019r. o 14:12

emem

Postów: 4210

Konwalia, jedyną informacją, której jeszcze nie udało się nam potwierdzić jest to, że za odznaczeniem stoi posłanka PiS. Reszta to fakty, dlatego usuniemy to jedno zdanie z treści :)

A co do plotkowania - to przypominam, że plotkowaliśmy o tym, że dyrektor szpitala zostanie odwolany czy o tym, że Lukasz Jazwiec zostanie prezesem PKS ;) teraz okazuje się, że potwierdza się nasza plotka zwiazana z tym, kto zostanie dyrektorem szpitala :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Liliowoniebieski Żagwin   19 czerwca 2019r. o 11:14

~~Liliowoniebieski Żagwin

Postów:

dyrektor szpitala juz 1szy dzień w robocie ;)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4