ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4368, 20 października 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Nowe informacje19 września 2019r. godz. 15:04, odsłon: 6019, Kazimierz Marczewski
Mateusz Morawiecki zmienił plany i do Bolesławca 22 września nie przybędzie.
Bolesławiec - Informacje: Premier nie przyjedzie w niedzielę do Bolesławca Premier Mateusz Morawiecki (fot. https://www.premier.gov.pl/)

Premier Mateusz Morawiecki nie przyjedzie jednak w niedzielę do Bolesławca. Zmienił plany i przełożył wizytę w Bolesławcu. Na kiedy nie wiadomo. Wcześniej premier miał zamiar przyjechać w niedzielę 22 września do Bolesławca. Wizyta miała związek z kampanią wyborczą, miał wspierać lokalnych kandydatów partii rządzącej w wyborach.

Spotkanie miało odbyć się w Teatrze Starym.

 

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 5 6 7 8 9 10

~~Płowobrunatna Sosna   29 września 2019r. o 14:17

~~Płowobrunatna Sosna

Postów:

List do Ministra Finansów.

Szanowny Panie Ministrze!

Niestety nie pamiętam jak się Pan nazywa, bo ministrowie finansów zmieniają się u nas częściej niż goście w hotelu prezesa Banasia. Jednakże jakkolwiek by się Pan nie nazywał chciałem z radością poinformować o niezwykle szlachetnej auto-denuncjacji, która może zasilić budżet. Mianowicie prezes NIK słusznie zaczął swój urząd od skontrolowania samego siebie i ogłosił, że niezwykle korzystna cena po jakiej wynajął gangsterom hotel wzięła się ( i tu oddajmy mu głos): „rzeczywiście ta niższa cena wzięła się stąd, że kamienica miała być kupiona na podstawie umowy przedwstępnej i w finale, później, już przy rozliczeniu, ta cena miała być wyrównana”. Czyli że zapłata za rynkową wartość najmu zostanie dokonana w cenie kupna kamienicy. Dzięki temu manewrowi Pan prezes nie musiał płacić całego podatku VAT od rynkowej wartości najmu. Panie Ministrze! Budżet ciągle ma swoje potrzeby, a tutaj sam pan prezes dał przykład jak należy się autodenuncjować! My adwokaci generalnie tego nie zalecamy, gdyż za sprawą podatkową idą później sprawy karno-skarbowe, a nawet karne. Szczególnie po tym jak wprowadzono zakaz agresywnej optymalizacji podatkowej, to takie przyznanie się jest bardzo ryzykowne.
Brawo! Wszyscy atakują prezesa NIK, a ja go chwalę i podziwiam. To rzadka szlachetność. Bez niej bowiem trudno byłoby czyn udowodnić, ale jak mówili starożytni: confessio est regina probationum -przyznanie się jest królową dowodów!

Roman Giertych

I prezes też pochwali. Nie są to wprawdzie dwie wieże, ale zwykły hotelik-burdelik, ale zawsze zaradność jest w cenie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 5 6 7 8 9 10