ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4368, 20 października 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zamek Kliczków zaprasza!

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Nowe informacje19 września 2019r. godz. 17:25, odsłon: 6618, Kazimierz Marczewski
Do zderzenia trzech samochodów doszło na drodze między Bolesławcem a Osiecznicą.
Bolesławiec - Informacje: Dwie osoby ranne w zderzeniu trzech aut Zderzenie trzech samochodów k. Dobrej (fot. Kazimierz Marczewski)

Kolejny wypadek na drodze Bolesławiec Osiecznica w czwartek 19 września około godz 17.00. Tym razem zderzyło się trzy samochody osobowe. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały ranne. Samochodami podróżowało troje dzieci, ale na szczęście nic im się nie stało.

Według wstępnych ustaleń na prostej drodze samochód osobowy opel wyhamował bo jadący przed nim inny samochód zjeżdżał w lewo, to samo zrobił jadący za nim kierowca audi, natomiast volkswagen którym kierowała kobieta w pełną mocą uderzył w audi. Nastąpił efekt domina, audi uderzyło w opla.  W oplu jechało dwoje dzieci, w audi jedno, nic im się nie stało. Kolizja miała miejsce niemal w tym samym miejscu co wczorajszy wypadek śmiertelny.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3

~~Liliowobiała Ślazówka   23 września 2019r. o 9:36

~~Liliowobiała Ślazówka

Postów:

To jest patologia, żeby na 3 auta 2 były ponad 20 letnimi gratami. Jakby to wszytko wyłączyć z ruchu to by nie było problemów z wypadkami, korkami i patologią polskich drów. Sorry, ale jak ktoś jeździ autem za 1500 zł to może spokojnie pojeździć też pks.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ziemistoszara Psianka   24 września 2019r. o 17:47

~~Ziemistoszara Psianka

Postów:

~~Liliowobiała Ślazówka napisał(a): To jest patologia, żeby na 3 auta 2 były ponad 20 letnimi gratami. Jakby to wszytko wyłączyć z ruchu to by nie było problemów z wypadkami, korkami i patologią polskich drów. Sorry, ale jak ktoś jeździ autem za 1500 zł to może spokojnie pojeździć też pks.


a jak jezdzi rowerem za 100 to niech sie przesiądze na wozek i smoczek wsadzi w siekacze. A jak juz podrośnie to go ominie gimnazjum bo zlikwidowali.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3