ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4399, 20 listopada 2019r.
reklama
Ubezpieczenia OC i AC - najatrakcyjniejsze oferty tylko na mFind.pl!
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zamek Kliczków zaprasza!

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Wideo23 października 2019r. godz. 08:17, odsłon: 7581, Bolec.info
- Sport nauczył mnie pracy, cierpliwości i odwagi. Stał się pasją i sposobem na życie - Jolanta Anasiewicz.
Bolesławiec - Informacje: Anasiewicz: Imponuje mi Arnold Schwarzenegger Jolanta Anasiewicz - bolesławiecka siłaczka (fot. Wojtek Szoka)

Jolanta Anasiewicz, najsilniejsza bolesławianka była gościem Kazimierza Marczewskiego w redakcji Bolec.Info. Jolanta Anasiewicz mająca niespełna 60 kg, wyciska sztangę w pozycji leżąc o wadze 111,0 kg. Jest rekordzistką i mistrzynią świata w tej dyscyplinie sportu w swojej kategorii.

Od 30 lat zajmuje się fitnessem. Jest trenerką personalną i siłaczką. Ma 50 lat i sylwetkę, której mogłoby pozazdrościć jej wiele kobiet. Przygodę z fitnessem Jolanta Anasiewicz rozpoczęła w 1989 roku. Do dziś prowadzi zajęcia fitness dla kobiet w Bolesławcu i sama trenuje. Od tego roku przeszła na zawodowstwo.

Ma swoim koncie wiele nagród z międzynarodowych konwencji fitness. W grudniu 2015 roku, na mistrzostwach Europy w sportach siłowych w Łodzi, wywalczyła tytuł mistrzyni Europy w wyciskaniu sztangi leżąc. Rok później na mistrzostwach świata w sportach siłowych w Moskwie wywalczyła złoty medal w kategorii masters.

- Uprawianie sportu to spełnianie marzeń, to ciężka praca i cierpliwość - mówi Jolanta Anasiewicz. - Cieszę się, że mogę pomagać innym w uprawianiu tej dyscypliny sportu. Nie urodziłam się siłaczkę, wszytko to osiągnęłam trenując systematycznie i z pełnym zaangażowaniem. Namawiam wszystkich do sportu. Dla mnie to wielka pasja i sposób na życie. Czas biegnie szybko, w tym roku to mija 30 lat od czasu gdy zaczęłam trenować i zajmować się sportem. Dziękuję wszystkim za życzenia z tej okazji. - dodaje. Jolanta Anasiewicz uwielbia ludzi, którzy mają pasję. Jest marzycielką.

Oficjalny rekord Jolanty Anasiewicz w wyciskaniu na klatkę piersiową wynosi111, kg osiągnięty przez 50 letnią kobietę na zawodach Arnold Clasic.

Poniżej zdjęcia z jubileuszu 30 - lecia pracy Jolanty Anasiewicz,

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4

~Rumiana Ślazówka   27 października 2019r. o 9:14

~Rumiana Ślazówka

Postów:

A co krytyki to jest to tylko i wyłącznie wyraz rozpaczy małych, zakompleksionych i nie zrealizowanych ludzi. Niestety taki naród - często nie znoszący ambitnych, odważnych i wychodzących z szeregu. Wystarczy zobaczyć jak traktuje się innych choćby w naszym mieście którzy się do czegoś doszli. Jeszcze raz gratuluję Pani Joli. Pamiętam jeszcze jak ciężko trenowała Pani w BKSie i jak startowała Pani w lokalnych imprezach w wyciskaniu sztangi. Tyle lat ciężkiej pracy. To inspirujące.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

kc   27 października 2019r. o 10:51

kc

Postów: 2678

Same anonimy na tym forum piszą.

Ładna, zgrabna, , inteligentna kobieta. Podziwiam.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4